ELLE Decoration świętuje 18 urodziny!

10 września 2018
0
1497

12 września ukaże się urodzinowy numer ELLE Decoration. To już 124. numer ELLE Decoration, które na polskim rynku pojawiło się w 2000 roku. Jubileuszowe wydanie ma rekordową liczbę stron – aż 308.

Czytelnicy znajdą w nim materiały przygotowane specjalnie z okazji 18 urodzin magazynu – między innymi wypowiedzi wybitnych osobowości kultury polskiej, które wspominają istotne wydarzenia ostatnich osiemnastu lat.

Jedną z najmocniejszych stron ELLE Decoration są sesje mieszkaniowe. W tym  numerze można zobaczyć, jak mieszkają gwiazdy mody i designu: od Angeli Missoni poprzez braci Caten z Dsquared i Cristinę Celestino po Marcina Tyszkę. gwiazd mody i designu: od Angeli Missoni, poprzez braci Caten z Dsquared i Cristinę Celestino po Marcina Tyszkę. Czytelnicy znajdą też inspiracje i wskazówki, jak najpiękniej urządzić sypialnię. Mogą również przeczytać artykuły  o wielkim architekcie mody, Gianfranco Ferre, i architekcie ciszy, Peterze Zumthorze, oraz wywiad z holenderskim designerem Pietem Heinem Eekiem. Jak zawsze, jest też mnóstwo nowinek ze świata designu, informacji o książkach, wystawach i imprezach.