Emilia Klepacka corporate PR managerem Group One

4 lutego 2019
0
3478

Emilia Klepacka objęła nowo utworzone stanowisko corporate PR managera w Group One, największej niezależnej grupie komunikacyjnej w Polsce. Odpowiedzialna będzie za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną Group One oraz poszczególnych spółek: Change Serviceplan, Labcon, Media Ready, Mediaplus, RL Media, SalesTube oraz Value Media.

Emilia będzie odpowiadać m.in. za budowanie spójnej strategii komunikacji Group One, wizerunek grupy oraz poszczególnych spółek na zewnątrz, ich pozycjonowanie w mediach i wydarzeniach branżowych oraz rozwój za kanałów własnych. Do jej zadań będzie należała również integracja komunikacji wewnątrz grupy oraz działania z zakresu employer brandingu. Jednym z celów PR jest również wysokie pozycjonowanie w mediach ekspertów poszczególnych spółek, którzy stanowią o sile i unikalnej na rynku ofercie Group One.

Klepacka ma 7-letnie doświadczenie w branży PR, w realizacji projektów CSR, content i influencer marketingowych. Przez ostatnie 2 lata pełniła funkcję PR managera w agencji full service 4Frame, odpowiadając za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną agencji, obsługę PR klientów, wsparcie kampanii 360 w zakresie działań PR oraz rozwój kompetencji influencer marketingowych w ramach organizacji. Odpowiadała za działania PR i współpracę z influencerami m.in. dla Maxi Zoo, Lancôme, Cocio z portfolio Arla Foods, Chiquita, Lindt, Courir.