Good One PR wypromuje lodziarnie Ice Dream

7 kwietnia 2019
0
1601

Z początkiem kwietnia 2019 roku Agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z marką Ice Dream. Agencja będzie odpowiadać za PR produktowy, działania media relations oraz kontakt z influencerami. Marka Ice Dream powierzyła również obsługę komunikacji w social mediach Agencji Social Lama należącej do grupy Good One.

Ice Dream to nowa marka lodziarni, w których można samodzielnie komponować lodowe desery, łącząc dostępne w automacie smaki z rozmaitymi dodatkami. Koncept na „self service ice cream” przyszedł z Włoch, gdzie tego typu stoiska cieszą się dużą popularnością, w Polsce jest to nowość. Pierwsza lodziarnia tego typu została otwarta w warszawskiej Galerii Arkadia w kwietniu br.

Do zadań Good One PR będzie należało opracowanie i realizacja strategii komunikacji, zwiększenie rozpoznawalności marki, kontakty w mediami oraz influencerami. Social Lama zajmie się stworzeniem i moderacją profili społecznościowych marki na facebooku oraz Instagramie, a także działania reklamowe w social media.

Za koordynację działań z ramienia Good One PR odpowiada Michał Zębik, Senior PR Account Executive, a ze strony Social Lama Anna Ozga, Project Manager. Klienta pozyskano w wyniku zapytania ofertowego z jego strony. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.