Group One z kampanią 360 dla firmy Walmark

22 sierpnia 2019
0
1563

Firma Walmark w drodze przetargu wybrała do współpracy przy marce Marsjanki agencje należące do grupy komunikacyjnej Group One: Mediaplus, SalesTube, Serviceplan Health i Labcon. 19 sierpnia ruszyła kampania 360 komunikująca nowość na rynku: Marsjanki FUTURA.

Firma Walmark, wiodący w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producent suplementów diety, od 20 lat prowadzi w Polsce sprzedaż jednej ze swoich najpopularniejszych marek suplementów diety – Marsjanki. Nową linię Marsjanki FUTURA tworzą trzy produkty różniące się pod kątem doboru składników, przeznaczone do wspierania prawidłowego rozwoju dzieci w zależności od grupy wiekowej. Działaniom towarzyszy hasło “Aby pewnego dnia nas przerosły”.

Przetarg na obsługę kampanii nowych Marsjanek FUTURA wygrały cztery agencje należące do Group One. Wyróżniło je kompleksowe podejście do oferty łączącej strategię, kreację, media oraz PR. Mediplus odpowiada za opracowanie strategii i działania digital, Sales Tube za działania SEO, SEM, programmatic i kampanię paid social. Serviceplan Health zrealizuje aktywacja dla konsumentów oraz konkurs z wykorzystaniem Instagrama, natomiast agencja Labcon odpowiedzialna jest za działania PR i współpracę z Influencerami.