GRUPA MANTA zrealizowała Microsoft #ONE 2018

0
208

GRUPA MANTA zrealizowała Microsoft #ONE 2018: największe wydarzenie partnerskie i wewnętrzne Microsoft w Polsce.

Microsoft #ONE jest nowym konceptem wydarzenia łączącym Microsoft Partner Strategy Conference, którą GRUPA MANTA produkuje dla Microsoft od 2012 roku, z inspirującym Company Meeting. To nowa formuła i całkiem nowe możliwości.

Nowa formuła

Event został zaprojektowany tak, by wspierać równocześnie rozwiązania, markę i relacje. Prezentacji rozwiązań służą sesje keynote i rozbudowany program sesji równoległych, dopasowanych tematycznie do potrzeb uczestników. Networking zapewnia duża strefa expo, w której obecnych jest kilkudziesięciu wystawców. A strefy nieformalne i relacyjne wieczory pomagają rozwijać relacje.

Rezultatem jest kompletne narzędzie komunikacji live, łączące markę i rozwiązania Microsoft z rynkiem. I innowacyjny event, inspirujący całą społeczność Microsoft – mówi Dominik Górka, dyrektor kreatywny GRUPY MANTA.

 

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Więcej niż klient, więcej niż agencja

W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 800 uczestników. GRUPA MANTA prowadziła rejestrację uczestników i obsługę finansową ponad 160 uczestniczących w wydarzeniu firm. Wyprodukowała całość części merytorycznej, kilkadziesiąt stoisk wystawców w strefie expo i dwa wieczory w zewnętrznych lokalizacjach z obecnością gwiazd.

Najważniejsze, że razem z Microsoft możemy współtworzyć równocześnie program, model finansowania i rozwój kolejnych edycji – uważa Szymon Pasaj, dyrektor produkcji agencji. – W tym projekcie zaangażowanie Microsoft to więcej niż zaangażowanie klienta, a my możemy być więcej niż agencją. Rezultat jest wyjątkowy.

Rezultat

#ONE to nie tylko szansa na spotkanie najważniejszych osób w branży IT oraz zespołu Microsoft, ale również wypróbowanie nowoczesnych technologii i trendów w organizacji tak dużych wydarzeń – podsumowuje Wojciech Życzyński, senior business manager Microsoft.

Właśnie dzięki takiemu traktowaniu projektu przez Microsoft i jakości współpracy na linii klient – agencja, ten event to dziś ikona wydarzeń business to business polskiego IT. Najlepszą oceną rezultatu jest fakt, że Microsoft i GRUPA MANTA już dziś pracują nad edycją #ONE 2019.