InnerValue powiększa zespół

5 czerwca 2018
0
793

W ostatnich tygodniach do grona specjalistów Agencji InnerValue dołączyła Kamila Petrus i Robert Mrozowski – dwoje doświadczonych konsultantów, którzy posiadają kilkuletnie doświadczenie w relacjach inwestorskich i PR Finansowym.

Kamila Petrus objęła stanowisko Senior Account Executiva. Jej specjalizacją jest rynek gier video, w InnerValue wsparła zespół TMT. Odpowiedzialna za kontakty z analitykami oraz mediami finansowymi dla spółek gamingowych. Tworzyła i koordynowała kampanie komunikacyjne towarzyszące ofertom akcji i obligacji spółek notowanych na NewConnect i GPW. Posiada doświadczenie w tworzeniu strategii komunikowania z rynkiem kapitałowym oraz materiałów inwestorskich dla spółek z branży gamingowej i nieruchomości.
Kamila Petrus z rynkiem kapitałowym związana jest od 2015 roku. Poprzednio pracowała w agencjach PR/IR, gdzie zajmowała stanowiska Starszego Specjalisty ds. IR oraz Account Managera.

Przez lata pracowała jako dziennikarka radiowa i telewizyjna, m.in. w Radiu Fama Kielce, gdzie pełniła funkcję szefa działu informacji, Radiu Bajka jako wydawca programów radiowych, czy Telewizji Świętokrzyskiej na stanowiskach redaktor, wydawca, prezenter.

Robert Mrozowski dołączył do zespołu InnerValue wiosną 2018 roku, gdzie objął stanowisko Account Executiva. Wspiera dział Industrie, w którym jest odpowiedzialny za współpracę z klientami z branży przemysłowej. Doradza spółkom notowanym na GPW przy komunikacji wyników finansowych, strategii rozwoju, transakcji M&A.

Robert Mrozowski specjalizuje się w relacjach inwestorskich i komunikacji korporacyjnej. Wcześniej pracował w renomowanych agencjach PR/IR, gdzie realizował projekty komunikacyjne m.in. dla banków, firm doradczych. Uplasował klientów w mediach zagranicznych (m.in. Financial Times, Francuska Agencja Prasowa). Zdobywał doświadczenie w Berlinie i Londynie (m.in. w Bloomberg L.P.).