Jarosław Czujak dołączył do 38 GROUP

28 sierpnia 2019
0
1434

Agencja 38 GROUP wzmacnia dział sprzedaży i stawia na mocny rozwój działań contentowych. Do zespołu dołączył Jarosław Czujak.

Jarosław Czujak, na stanowisku Sales Development Director, będzie odpowiedzialny za kreowanie nowych produktów nadzorowanie prac działu sprzedaży, opracowanie oferty grupy oraz realizację budżetów sprzedażowych poszczególnych spółek 38GROUP.

Jarek w branży reklamowej pracuje od ponad  25 lat. Doświadczenie z obszarów mediów i reklamy zdobywał między innymi w największej grupie telewizyjnej w Polsce – w Grupie TVN był odpowiedzialny za rozwój sprzedaży specjalnej, produkcję programów, lokowanie produktów oraz eventy. W ostatnim czasie związany był również z firmą Deloitte, gdzie odpowiadał za dział audytu mediów w Polsce.

Jarek miał okazję uczestniczyć w tworzeniu wielu innowacyjnych rozwiązań branded content dla różnych marek, łącząc rozwiązania z obszaru telewizji i internetu. Dzięki tak szeroko rozbudowanym kompetencjom, doskonale uzupełnia zespół 38 GROUP i idealnie pasuje do wizji rozwoju naszej grupy. Do swoich struktur szukamy osób, które mają nie tylko interdyscyplinarne doświadczenie i odnajdują się w naszej dynamicznie zmieniającej się branży, ale również mają wysoko rozwinięte zrozumienie potrzeb klienta. Dzięki wieloletniej pracy z największymi graczami rynku mediowego w Polsce i rozwiniętym umiejętnościom strategicznym i analitycznym, Jarek doskonale odnajduje się w opracowaniu projektów, angażujących różne kanały dotarcia, przy jednoczesnym zachowaniu orientacji na efektywność działań komunikacyjnych – mówi Katarzyna Życińska, Prezes Zarządu, 38 GROUP.

Przypomnijmy, że 38 GROUP to fullservisowa grupa mediowa, w skład której wchodzą: agencja 38Content Communication, Brandtime oraz Quanta Media.