Kompania Piwowarska zmienia wizerunek

1 marca 2018
0
736

Kompania Piwowarska uruchomiła nową stronę internetową. Za przygotowanie i wdrożenie projektu była odpowiedzialna agencja Flying Bisons.

Jak podkreśla agencja Flying Bisons, podstawowym założeniem było stworzenie czytelnej, ale też eleganckiej strony, która będzie eksponowała kluczowe informacje dla osób zainteresowanych firmą.

Funkcjonalność idzie w parze z estetyką – w momencie otwarcia witryny oczom użytkowników ukazuje się film, który prezentuje Kompanię Piwowarską „w pigułce”. Możemy się zapoznać z klimatycznymi zdjęciami, czytelnymi ikonami i szkicami

Nowa strona jest responsywna i można z niej wygodnie korzystać na urządzeniach mobilnych. Dostępna jest w języku polskim i angielskim, a ponadto w wersji dla słabowidzących – o podwyższonym kontraście.

– Jestem przekonana, że nowa strona stanie się przydatnym i przejrzystym źródłem informacji dla wszystkich osób spoza firmy – kandydatów do pracy w KP, partnerów biznesowych, dziennikarzy czy wreszcie piwoszy. Z kolei dla pracowników Kompanii Piwowarskiej będzie – mam nadzieję – powodem do dumy – mówi Joanna Kwiatkowska, kierownik ds. komunikacji w Kompanii Piwowarskiej.