Konferencja Włącz się na PR

22 marca 2018
0
2437

Już 24 kwietnia 2018 aula Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie wypełni się ekspertami i pasjonatami public relations i marketingu. To wszystko za sprawą zaplanowanej na ten dzień Ogólnopolskiej Konferencji „Włącz się na PR”, organizowanej przez Stowarzyszenie PR ON.

Misją Stowarzyszenia jest dbanie o standardy na polskim rynku public relations i marketingu. Promuje kreatywność i innowacyjność poprzez szerzenie rzetelnej wiedzy o tych dziedzinach wśród nowego pokolenia PR-owców, nie zapominając o etyce tego zawodu.

Przedsięwzięciem, jakiego podjęli się organizatorzy, jest zorganizowanie jednodniowej Ogólnopolskiej Konferencji „Włącz się na PR”. Co za tym idzie? Organizatorzy przygotowują 20 minutowe bloki tematyczne, prowadzone przez pr-owych oraz marketingowych ekspertów, w temacie nowoczesnych technik i narzędzi wykorzystywanych w branży. Widownia będzie miała możliwość wzięcia aktywnego udziału w przebiegu konferencji, za sprawą platformy networkingowej oraz konkursów z nagrodami. Ponadto poza częścią wykładową organizatorzy zaplanowali panele dyskusyjne, w których czynny udział wezmą zarówno prelegenci jak i uczestnicy. Wydarzenie jest prawdziwą gratką dla miłośników nowoczesnego PR-u oraz adeptów tego zawodu.

Na konferencji będzie można usłyszeć m.in.

Przedstawicieli PR bez krawatów – Roberta Tarnowskiego i Marcina Kuchno z prezentacją „Wideo na YouTube czy artykuł w dzienniku?”. Kilka słów o roli influence marketingu w public relations, Annę Raiman z Project People, która opowie o strategii social mediów – dlaczego jest tak ważna, oraz Wojciecha Szymańskiego, który przedstawi najnowsze trendy w e-marketingu.

Nazwiska pozostałych prelegentów, będą pojawiać się systematycznie na stronie i fanpage’u Stowarzyszenia PR ON.

Konferencja odbędzie się 24.04.2018r. w auli Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Darmowy bilet można pobrać już 4.04. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na stronie internetowej: http://pr-on.pl/