LaLiga Santander w Eleven Sports i Canal+

16 kwietnia 2018
0
1056

ELEVEN SPORTS oraz CANAL+ pozyskały prawa telewizyjne do transmitowania rozgrywek LaLiga Santander na terytorium Polski przez nadchodzące trzy sezony. Nowy kontrakt będzie obowiązywać od sierpnia 2018.

W każdej ligowej kolejce ELEVEN SPORTS i CANAL+ będą mogły pokazywać na żywo ekskluzywnie po pięć spotkań. Nadawcy będą dzielić się meczami korzystając naprzemiennie z prawa pierwszego wyboru. Wyjątek stanowią słynne El Clásico, czyli konfrontacje potęg światowej piłki FC Barcelony z Realem Madryt, które będą transmitowane w obu stacjach równolegle.

„Dążymy do tego, żeby doświadczenie z LaLiga, które oferujemy widzom, wykraczało poza meczowe 90 minut; aby byli oni jak najbliżej tych rozgrywek dzięki światowej klasy programom realizowanym w studiu i na stadionach, wywiadom z zawodnikami i magazynom, a także akcjom organizowanym poza anteną – takim jak trwający obecnie konkurs #LaLigaSantanderExperience. Cieszymy się, że pozyskaliśmy prawa do LaLiga na nadchodzące trzy sezony i zapewniamy, że będziemy relacjonować tę jedną z najlepszych europejskich lig na najwyższym poziomie”, mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce.

W ramach nabytych praw ELEVEN SPORTS oraz CANAL+ mogą pokazywać także inne programy związane z LaLiga Santander oraz skróty wszystkich spotkań.

Oprócz transmisji z meczów czołowych lig europejskich takich, jak LaLiga Santander i Serie A TIM, rozgrywek pucharowych The Emirates FA Cup oraz większości spotkań Bundesligi, ELEVEN SPORTS oferuje swoim widzom także wyścigi Formula 1® i inne zawody sportowe szczególnie popularne w Polsce, w tym MMA, Nice 1. Ligę Żużlową i Speedway Great Britain Premiership.