Linkleaders będzie współpracować z Grupą Pracuj

0
551

Linkleaders rozpoczęło współpracę z Grupą Pracuj – jedną z największych firm prywatnych w Polsce i wiodącym dostawcą rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Agencja będzie odpowiedzialna za stałe doradztwo komunikacyjne na rzecz portalu rekrutacyjnego Pracuj.pl.

Grupa Pracuj od 2000 roku dostarcza rozwiązania wspomagające firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Z produktów i usług firmy aktywnie korzysta 40 tysięcy klientów z 40 krajów. W portfolio spółki są 4 biznesy: serwis rekrutacyjny Pracuj.pl (odwiedzany co miesiąc przez 3 mln internautów), system wspierający rekrutację eRecruiter, ukraiński serwis rekrutacyjny Rabota.ua i platforma emplo, wspierająca komunikację i procesy HR w firmach.

Linkleaders to jedna z czołowych polskich agencji komunikacji i strategii. Posiada mocną specjalizację we współpracy z czołowymi globalnymi markami sektora IT, real estate i usług dla biznesu. Jest wielokrotnym laureatem nagród branżowych (Złote Spinacze, EB Kreatory, EB Stars) za projekty komunikacyjne i marketingowe w zakresie wsparcia employer brandingu oraz rekrutacji.

W ramach współpracy Linkleaders będzie odpowiedzialne za projektowanie, współprowadzenie oraz wsparcie rozwoju relacji marki Pracuj.pl z mediami, komunikację raportów i badań realizowanych przez portal, a także doradztwo wizerunkowe na rzecz całej Grupy.