Marek Kacprzak przechodzi do Wirtualnej Polski

28 lutego 2018
0
839

„Tłit” oraz „Money. To się liczy” to dwa nowe programy wideo w WP, których gospodarzem będzie Marek Kacprzak. Dziennikarz od marca dołącza do Wirtualnej Polski, po prawie 20 latach pracy w telewizji, radiu i prasie.

Oba nowe formaty będą emitowane na żywo, począwszy od 5 marca. „Tłit” to poranna, codzienna rozmowa z gościem. Bohaterów wydarzeń, którymi żyje Polska, Marek Kacprzak skonfrontuje z komentarzami w sieci i pytaniami internautów. „Tłit” na stronie głównej WP i w kanałach social media będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 8.30.

Po południu, o 16.00,  pojawi się kolejny program: „Money. To się liczy”.  Formuła zakłada dwie rozmowy z gośćmi dotyczące finansów i przedsiębiorczości. „Money. To się liczy” w prosty sposób odpowie na istotne pytania, które mają wpływ na stan naszych portfeli.

Gospodarzem obu produkcji będzie Marek Kacprzak, przez ostatnie 9 lat związany w Telewizją Polsat. Wcześniej był szefem działu krajowego w dzienniku Polska The Times, pracował też w TVN24 i RMF FM. Marek Kacprzak jest również wykładowcą akademickim, kończy studia MBA prowadzone przez Erasmus Universiteit Rotterdam.