Marki Bakalland i O bag we wspólnej akcji

22 stycznia 2019
0
1325

Lider rynku bakalii marka Bakalland podjęła współpracę z marką O bag. Wraz z początkiem roku nabywcy kultowych torebek O bag znajdą w środku idealną przekąskę Bakalland z linii „Chwyć&Jedz”. Współpraca marek nawiązuje do różnorodności zarówno torebek, jak i przekąsek, a także propozycji ich wspólnego zastosowania.

Bakalland swoją ofertą od lat przekonuje Polaków, że sięganie po przekąskę zapewnia szereg wartości odżywczych, które stanowią idealne uzupełnienie codziennego jadłospisu. Tym razem oprócz samej idei spożywania przekąski, Bakalland wspólnie z O bag namawia kobiety, aby ulubione orzechy, suszone owoce lub ziarna, zawsze nosić ze sobą w torebce.

Wspólna akcja Bakalland i O bag ma przekonać kobiety do tego, aby w standardowym wyposażeniu swojej torebki zawsze znalazły miejsce na awaryjną przekąskę, po którą mogą sięgnąć w każdej chwili.

W ramach akcji do każdej torebki zakupionej w jednym z 8 salonów O bag Store oraz w sklepie online na obagstore.pl , dodawana będzie przekąska z linii „Chwyć&Jedz”.