Marta Radzikowska nowym szefem serwisu Podroze.pl

3 stycznia 2019
0
1446

Marta Radzikowska objęła stanowisko redaktor prowadzącej serwisu Podroze.pl. Odpowiada za witrynę oraz social media miesięcznika „Podróże”.

Marta Radzikowska związana jest z Grupą ZPR Media od kwietnia 2014 roku. Pełniła obowiązki redaktora serwisu internetowego „Super Expressu”, pracowała na stanowisku reporterki, a także wydawcy. W styczniu 2019 roku objęła stanowisko redaktor prowadzącej Podroze.pl. Na stanowisku zastąpiła Agnieszkę Janczurę, która rozstała się z Grupą ZPR Media.

Podroze.pl łączą cechy serwisu społecznościowego i przewodnika po świecie z wieloma praktycznymi wskazówkami – jak planować podróż i na co zwracać uwagę. Serwis pokazuje ciekawe miejsca w Polsce i na świecie, informuje o festiwalach podróżniczych, inspiruje ciekawostkami ze świata.

„Podróże” to miesięcznik tworzony z myślą o wszystkich, którzy szukają inspiracji do wyjazdów, nie tylko wakacyjnych. Prezentuje miejsca warte odwiedzenia, reportaże z wypraw, rozmowy z globtroterami i innymi osobami, dla których podróże stanowią kwintesencję życia. Publikuje przydatne porady, adresy, informacje praktyczne, rekomendacje osób, które mieszkają w danym mieście, co warto zobaczyć, gdzie zjeść i gdzie spać. Redaktor naczelną „Podróży” jest Joanna Szyndler.