Mindspot dla FIBARO

28 czerwca 2018
0
819

Mindspot Communication & Media przejmuje obsługę kanałów social media FIBARO na całym świecie. Mindspot, już od kwietnia 2018 roku prowadzi kanały FIBARO w serwisach Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest oraz Google+. Komunikacja prowadzona jest na lokalnych kanałach polskojęzycznych oraz kanałach globalnych – w językach angielskim i niemieckim.

Agencja odpowiada także za prowadzenie płatnych działań reklamowych wspierających aktywności FIBARO w social media oraz współpracę z influencerami.

Klient został pozyskany w drodze przetargu, a obsługą ze strony agencji zajmuje się zespół pod kierownictwem Piotra Siemaszko.

Wśród klientów agencji komunikacji marketingowej Mindspot znajdują się m.in. takie firmy jak: HP Inc, BMW, SAP, ESL, Logitech, Tacit Investment.

FIBARO to polska marka, działająca w branży Internetu Rzeczy (Internet of Things), dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. System FIBARO w przeciągu zaledwie kilku lat, zadomowił się na sześciu kontynentach, w przeszło stu krajach, stając się jednym z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie. FIBARO jest systemem w całości stworzonym, rozwijanym i produkowanym w Polsce – zarówno siedziba, jak i fabryka FIBARO znajdują się w Poznaniu. Firma zatrudnia niemal 400 pracowników. Misją FIBARO jest wzbogacanie życia ludzi na całym świecie poprzez tworzenie komfortowej, przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni domowej.