Mowi startuje z kampanią 360 stopni

14 kwietnia 2019
0
1444

Na początku kwietnia wystartowała długofalowa kampania dla marki Mowi (dawniej Marine Harvest). Codemedia odpowiada za koncepcję strategiczną, dobór i zakup mediów oraz koordynację całości działań promocyjnych. Jest to kontynuacja współpracy domu mediowego z Marine Harvest w 2018 roku.

Kampania koordynowana przez Codemedia ma na celu promocję zdrowego i unikalnego produktu, jakim jest łosoś Mowi, a także przekonać konsumentów, że jest to świetna propozycja zarówno na szybki obiad, jak i na przyjęcie oraz że łatwo go przygotować na wiele sposobów.

Mowi Poland S.A. należy do grupy Mowi ASA, światowego potentata w branży akwakultury i jednego z największych na świecie dostawców owoców morza.

Kampania telewizyjna pod hasłem „Salmon is good. Mowi is goodness” wystartuje już 15 kwietnia br. Promocja obejmie także prasę lifestylową i działania w social mediach (Facebook i Instagram).

W ramach kompleksowej obsługi serwisów społecznościowych, Codemedia odpowiada również za współpracę z influencerami, produkcję materiałów wideo oraz czaty kulinarne i konkursy. Elementem kampanii są także degustacje dań z łososiem Mowi w popularnych GoodTruckach zlokalizowanych w okolicach biurowców w różnych miastach Polski. Koncepcje tych działań wypracowała agencja Ten Zacharski. Zostaną one wzmocnione komunikacją w social mediach.

W kolejnych etapach kampanii przewidziane są działania z zakresu digital we współpracy z twórcami takimi jak Olga Smile, Po Prostu Pycha, Poezja smaku i Magiczny Składnik oraz kampania outdoorowa.

Oferta Mowi skierowana jest m.in. do wymagających konsumentów, osób zainteresowanych zdrowiem oraz tematyką fitness i trendami eko. Długofalowa kampania 360° jest zaplanowana tak, aby precyzyjnie docierać do grupy docelowej.