MWM PR wprowadza „Pakiet wizerunkowy”

7 maja 2019
0
875

Agencja MWM PR media, wizerunek, marketing na wiosnę wprowadziła do swojej oferty „Serwis wizerunkowy” – nowy produkt w zakresie kreowania wizerunku, na rynkach zachodnich znany jako: „celebrity reputation management”.

Agencja MWM PR od początku swojej działalności prowadzi aktywność w zakresie wizerunku i komunikacji w dwóch obszarach: PR korporacyjny i produktowy oraz działania wizerunkowe Osób. Zainteresowanie usługami w zakresie wizerunku Osób, wykazują zarówno osoby publiczne, jak i te będące na początku budowania swojej ścieżki kariery, ale także znajdujące się w kryzysie wizerunkowym.

„Stworzony prze nas Serwis Wizerunkowy jako jedyny na rynku łączy kwestie kreowania wizerunku w obszarze komunikacyjnym z zarządzaniem, które można porównać do roli dotychczasowego managera. Te dwie funkcje do tej pory nie były bezpośrednio łączone. Potrzeba wiedzy w zakresie komunikacji i zarządzania wizerunkiem połączenia zdolności organizacyjnych i pozyskiwania partnerów – wtedy mamy kompleksowy produkt, który na zachodzie nazywa się: celebrity reputation management. Od dawna dążyliśmy do zbudowania kompleksowego pakietu wizerunkowego, który w nowoczesny sposób odpowiadałby na zapotrzebowanie dzisiejszych Klientów, Każdy w swojej branży, środowisku, dziedzinie może być znanym” – podsumowuje Marta Winiarek-Miętus, Managing Director w MWM PR.

W odpowiedzi na zapotrzebowania naszych Klientów oraz Osób poszukujących usług wizerunkowych, powstał pakiet pod nazwą: „Serwis wizerunkowy”. Jest to jedyna na polskim rynku usługa łącząca rolę managera i doświadczonego konsultanta ds. wizerunku Osoby publicznej.

– Od kilkunastu lat wspieramy osoby publiczne, ekspertów z różnych branż, sportowców, influencerów, polityków, artystów, historyków… na każdym etapie ich kariery. Pomagamy uplasować czy odnaleźć Im swoje miejsce w trudnej rzeczywistości świata mediów i grup otoczenia, skutecznie komunikować poprzez odpowiednio dobrane narzędzia i techniki, ale także reagować na kryzysy. Nasi Klienci wiedzą, że przykładamy wielką wagę do Ich wizerunku – życie ma się tylko jedno i od początku tworzenia wizerunku należy odpowiedzialnie nad nim pracować. Etyka, uczciwość, troska i zaangażowanie, doświadczenie są najważniejszymi elementami –dodaje Marta Winiarek-Miętus, Managing Director w MWM PR.

Zespół MWM PR – zapewnia pełen serwis usług w zakresie kreowania wizerunku.