Neon Shake w powiększonym zespole

27 czerwca 2018
0
568

Do Neon Shake Advertising w czerwcu dołączyła Anita Nowak, obejmując nowo utworzone stanowisko Account & Communications Managera. Odpowiada za obsługę projektów agencji oraz działania komunikacyjne, w tym z obszaru PR i social media.

Anita Nowak na stanowisku Account & Communications Manager będzie w Neon Shake Advertising prowadzić projekty firm polskich, jak i zagranicznych. Wesprze także działania komunikacyjne w zakresie PR, influcencer marketingu i social media.

Anita Nowak ma 7-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji. Ostatnie 5 lat pracowała w agencji PR Expert jako PR Manager, gdzie odpowiadała za kompleksową obsługę kilkudziesięciu projektów klientów z branży m.in. deweloperskiej, kulturalnej, zdrowotnej, finansowej, health&beauty, transportowej, hotelarskiej i kulinarnej. Specjalizuje się w kontakcie z mediami i influencerami, posiada doświadczenie w organizacji eventów, a także content marketingu.

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: Dziennikarstwo ze specjalizacją Public Relations oraz Etnologia i Antropologia Kulturowa.