Nest Bank charytatywnie

4 lipca 2018
0
592

Nest Bank uruchamia pierwszy na polskim rynku charytatywny program polecający we współpracy ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce. Za każde Nest Konto otwarte z polecenia bank przekaże 50 zł na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia.

Od początku działalności Nest Bank koncentruje się na rozwiązaniach wspierających rodziny i rodzinne firmy. W jego ofercie znajdują się m.in. darmowe konta osobiste, w tym także Konto Samodzielne dla dzieci czy rodzinne produkty oszczędnościowe. W ubiegłym roku bank udostępniał również bezpłatny kredyt na bezpieczny fotelik samochodowy. Z rodzinnej filozofii Nest Banku wyrosła również najnowsza akcja promująca bezpłatne konto osobiste i jednocześnie wspierająca dzieci oczekujące na własny dom i rodzinę.

Od lipca klienci Nest Banku będą mogli polecać konto osobiste swoim bliskim oraz znajomym. To nie pierwsza taka akcja na polskim rynku bankowym, jednak jedyna, z której cały dochód jest przeznaczany na cele charytatywne. Za każde Nest Konto otwarte z polecenia klienta bank przekaże 50 zł na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Jak działa charytatywny program poleceń w Nest Banku?

Program polecania konta w Nest Banku jest unikatowy na polskim rynku. Klient banku poleca darmowe Nest Konto swoim bliskim i znajomym. Jeżeli osoba, której polecono konto, otworzy je i w ciągu 60 dni dokona pierwszej płatności swoją kartą Visa to bank wpłaci w jej imieniu 50 zł na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

O Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce jest częścią międzynarodowej organizacji SOS Children’s Villages, obecnej w 135 krajach świata od ponad 65 lat. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Organizujemy różnorodne formy pomocy dzieciom, aby jak najlepiej przygotować je do dorosłego życia.