Nokia 8110 w wersji 4G, czyli powrót legendy

26 lutego 2018
0
993

HMD Global, wyłączny licencjobiorca marki Nokia dla telefonów komórkowych, poinformował o rozszerzeniu oferty wielokrotnie nagradzanych smartfonów z systemem Android o cztery nowe urządzenia: Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus, nowa Nokia 6 i Nokia 1. Nowe produkty wyróżniają się jakością wykonania dobrze znaną użytkownikom telefonów Nokia. Każdy model wyróżnia się trwałością i niezawodnością, ustanawiając zarazem nowe standardy wzornictwa i wykorzystywania materiałów.

Realizując strategię dostarczania czystego, inteligentnego, bezpiecznego i aktualnego systemu Android, firma HMD Global poinformowała również, że jest pierwszym producentem, którego całe portfolio zostanie uwzględnione przez Google w programie Android One. Konsekwentna polityka zapewniania czystego, bezpiecznego i aktualnego systemu Android sprawia, że smartfony Nokia w naturalny sposób wpasowują się w zasady funkcjonowania tego globalnego programu.

Oprócz czterech wyjątkowych smartfonów z systemem operacyjnym Android pojawi się zupełnie nowa wersja klasycznego telefonu z przesuwaną klapką Nokia 8110, wyposażona w obsługę komunikacji 4G oraz aplikacje takie jak Google Assistant, Google Maps, Google Search, Facebook i Twitter. Nowe smartfony Nokia z systemem Android to:

  • Nokia 8 Sirocco: ultrakompaktowy, superwydajny sprzęt dla fanów,
  • Nokia 7 Plus: urządzenie najwyższej klasy dla każdego użytkownika,
  • Nowy smartfon Nokia 6: nasz nagradzany model stał się jeszcze lepszy,
  • Nokia 1: kompletny smartfon Nokia dostępny dla każdego użytkownika1.

HMD Global z siedzibą w Espoo (Finlandia) projektuje i sprzedaje szeroką gamę smartfonów oraz telefonów tradycyjnych dopasowanych do mnogości wymagań odbiorców w zróżnicowanych przedziałach cenowych. Zaangażowanie w innowacje oraz jakości czyni HMD dumnym, wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów komórkowych i tabletów. Nokia jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Nokia.