Nowa nominacja dla BE7 – German Design Award 2019

19 czerwca 2018
0
1890

Agencja strategiczno-kreatywna BE7 została nominowana do udziału w prestiżowym Europejskim konkursie German Design Award. Doceniony został projekt w zakresie brandingu zrealizowany dla marki MOYHA, która już od ponad dwóch lat coraz śmielej podbija Europejski rynek home decor.

German Design Award to prestiżowy konkurs, który od lat wyróżnia najbardziej kreatywne projekty z całej Europy. Agencja BE7 wystartuje z brandingiem MOYHA w kategorii Excellent Communications Design.

W projekcie została podkreślona główna idea przyświecającą marce MOYHA- zachowanie balansu i równowagi. Efektem jest minimalistyczna, ale jednocześnie wyrazista tożsamość wizualna. Moyha to prostota w zgodzie z naturą, która pozwala na celebrowanie chwili…

Ogromnie cieszy nas fakt, że ten projekt został dostrzeżony i wyłoniony spośród koncepcji projektantów z całej Europy. Tworzyliśmy również strategię tej marki i od początku kształtowaliśmy ją z myślą o rynku globalnym, który teraz podbija MOYHA w kategorii home decor spoza granic naszego kraju. Ma zarówno potencjał pod względem produktów –cechuje je prostota w zgodzie z naturą, jak i przemyślanej strategii w budowaniu własnego brandingu, który jest ponadczasowy i oddaje wartości i emocje jakie chce przekazać marka – mówi Marcin Jasiński, Managing Director BE7.