Nowa redaktor naczelna serwisu WP Kobieta

17 lipca 2018
0
1386

Do Wirtualnej Polski dołącza Sylwia Niemczyk. Jako redaktor naczelna pokieruje serwisem WP Kobieta oraz będzie odpowiedzialna za obszar Styl Życia. Doświadczenie zdobywała m.in. w Edipresse Polska.

Sylwia Niemczyk swoją karierę zawodową zaczynała na stanowisku dziennikarki i reporterki Valkea Media. Od 12 lat pracuje w prasie i mediach internetowych w wyd. Edipresse Polska. Do listopada 2017 prowadziła serwis dla rodziców Babyonline.pl. Ostatnio pracowała jako zastępczyni red. nacz. w Edipresse Content Studio i publikowała m.in. w serwisach: Wizaż.pl, Polki.pl i Party.pl.

– Nie mam wątpliwości, że ogromne doświadczenie Sylwii w budowaniu angażujących mediów online jest gwarancją jakości dla naszych użytkowników. Przed nami dużo ambitnych projektów w obszarze Styl Życia, cieszę się, że będziemy mogli realizować je wspólnie z Sylwią – mówi Katarzyna Szpor, dyrektor ds. strategii wydawniczej w WP.

WP Kobieta to serwis dla kobiet, które nie boją się dyskusji na żaden temat. Prezentuje pełne emocji wywiady, porady, wideo i inspiracje. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w czerwcu 2018 serwis odwiedziło 3,7 mln realnych użytkowników.