Nowi wydawcy w money.pl

3 kwietnia 2018
0
1777

Od kwietnia do zespołu wydawców money.pl dołączy Anna Zaleska, była szefowa redakcji krajowej w PAP. Na stanowisko wydawcy serwisu awansuje Patryk Skrzat, dotychczas redaktor social media w WP.

Anna Zaleska do WP przechodzi z Vice Polska. Wcześniej szefowała redakcji krajowej PAP i jako redaktor prowadzący nadzorowała serwis agencyjny. Prowadziła cykl debat PAP na temat wpływu kryzysu gospodarczego na Unię Europejską. Pracowała też m.in. w Rzeczpospolitej. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Skończyła również studia podyplomowe z zakresu public relations w SGH.

Cieszymy się, że do naszego zespołu dołącza tak doświadczona osoba. Money.pl jest serwisem numer jeden w kategorii biznes. Przed nami jednak wciąż wiele szczytów do zdobycia. Tylko z najlepszymi specjalistami w zespole osiągniemy wysoko postawione cele – mówi Nino Dzhikiya, redaktor naczelna WP obszarów Biznes, Moto i Tech.

Do zespołu wydawców money.pl dołącza też Patryk Skrzat, który dotąd odpowiadał za media społecznościowe serwisów biznesowych WP. Wcześniej pracował jako redaktor i wydawca w olsztyńskiej Gazecie Wyborczej, a także w metrocafe.pl.

Patryk wykazał się ogromnym zaangażowaniem i radził sobie świetnie z ekspansją naszych zasięgów w socialu. Patryk doskonale rozumie, jak powinna wyglądać narracja w nowoczesnych ekonomicznych i biznesowych mediach. Postanowiliśmy go docenić i awansować na niezwykle odpowiedzialne stanowisko wydawcy serwisów biznesowych – dodaje Nino Dzhikiya.