Open Media przedłuża współpracę z marką Cukier Królewski

2 maja 2019
0
2098

Już po raz trzynasty producent Cukru Królewskiego przedłużył umowę na obsługę public relations z agencją Open Media. Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiego koncernu Südzucker, największego producenta cukru w Europie.

Krakowska agencja Open Media będzie kontynuowała realizację strategii komunikacyjnej marki. Do głównych zadań Open Media należą m.in.: relacje z mediami, konsulting w zakresie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz zarządzanie kryzysowe. Agencja odpowiedzialna jest także za realizację wybranych wydarzeń specjalnych organizowanych przez Südzucker Polska S.A. w tym najnowszego projektu marki – Dni Otwartych Drzwi. Wydarzenie to odbędzie się już po raz drugi, we wszystkich polskich zakładach produkcyjnych należących do spółki.

– Obecnie bardzo rzadko zdarza się, żeby związek klienta z agencją PR trwał przez tak długi czas. Tym bardziej jesteśmy niezwykle dumni z naszej współpracy i kolejnej umowy z Südzucker Polska S.A. Zaufanie wypracowane przez lata z pewnością procentuje w naszej codziennej pracy – mówi Ewa Nowak, CEO Agencji PR Open Media.