Poradnikzdrowie.pl liderem serwisów zdrowotnych

12 czerwca 2018
0
1261

W maju 2018 r. Poradnikzdrowie.pl zajął pozycję lidera w segmencie serwisów internetowych o tematyce zdrowotnej. Odwiedziło go 6 696 247 realnych użytkowników, którzy wygenerowali 24 018 675 odsłon (dane: Gemius/PBI).

– Poradnikzdrowie.pl stawia na wysokiej jakości merytorykę. Siłą serwisu są wykwalifikowani i doświadczeni dziennikarze oraz współpracujący eksperci z dziedziny medycyny. Efektem tej kooperacji są wiarygodne i godne zaufania materiały, co ma szczególne znaczenie w przypadku tak wrażliwej tematyki, jaką jest zdrowie, w dobie coraz większej obecności fake newsów oraz rozprzestrzeniania się niepotwierdzonych teorii. Myślę, że to przede wszystkim za to Poradnikzdrowie.pl jest tak ceniony przez użytkowników. Naszą misją jest edukacja, propagowanie i kreowanie prozdrowotnych zachowań. Wsłuchujemy się w potrzeby użytkowników, zmieniamy się dla nich, nieustannie dopasowujemy treści do ich wymagań i poszerzamy zakres tematyczny. Cieszymy się, że nasza praca przynosi efekty – mówi Anna Małek, Wydawca Grupy Tytułów Parenting i Zdrowie.

Poradnikzdrowie.pl jest jednym z najdłużej funkcjonujących i najchętniej odwiedzanych serwisów o tematyce zdrowia i zdrowego stylu życia. To bogate źródło informacji dotyczących profilaktyki chorób, metod leczenia, prowadzenia ciąży i psychologii, popartych najnowszymi wynikami badań. Zawiera rzetelne porady na temat zdrowego odżywiania, dbania o urodę i kondycję fizyczną. Udostępnia też użytkownikom praktyczne, interaktywne narzędzia. Współtworzony jest we współpracy z wybitnymi specjalistami z dziedziny medycyny, adresowany do osób szukających pogłębionych informacji.

W maju 2018 r. serwis odwiedziło 6 696 247 realnych użytkowników, o ponad 300 tys. więcej niż w kwietniu,co dało mu pierwsze miejsce wśród serwisów o tematyce zdrowotnej (Gemius/PBI).