PR Hub zastępuje Michael Bridge Communication

6 czerwca 2018
0
1999

PR Hub – pod taką nazwą od maja 2018 roku funkcjonuje Michael Bridge Communication. Nowo utworzony podmiot wchłonął działającą od 2015 roku agencję public relations. Firma zyskała nową identyfikację wizualną oraz całkowicie nową strukturę, którą tworzą specjaliści ds. komunikacji, eksperci i dedykowane klientom zespoły projektowe.

Zarząd PR Hub zapowiada dalsze zmiany prowadzące do powstania Grupy PR Hub, do której należeć będą marki, pod którymi prowadzone są projekty doradcze w obszarach komunikacji korporacyjnej  i produktowej, kampanii społecznych, komunikacji kryzysowej, CSR oraz public affairs.

W związku z przyjętą strategią rozwoju firmy wynikającą z dynamicznego rozwoju agencji, znacznego zwiększenia portfolio klientów i potrzeby istotnego poszerzenia zakresu świadczonych usług, agencja rozpoczęła proces zmian strukturalnych, które docelowo doprowadzą do powstania nowoczesnej, konkurencyjnej, wyróżniającej się na rynku Grupy skupiającej najlepszych ekspertów z dziedzin komunikacji korporacyjnej, społecznej, CSR i public affairs – mówi Emilia Hahn, Prezes Zarządu i założycielka PR Hub.

Zespół PR Hub liczy obecnie 12 osób. Firma specjalizuje się w projektach edukacyjnych, zdrowotnych i żywieniowych oraz z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Duża część działań kierowana jest do zróżnicowanych grup interesariuszy z obszaru dietetyki i żywienia człowieka.