PR-ranki wracają

13 lutego 2019
0
1029

Już 7 marca w Warszawie odbędzie się 8. edycja wydarzenia z cyklu PR-ranki. Uczestnicy spotkania warsztatowego porozmawiają o komunikacji wewnętrznej i o tym, jak jej rola przekłada się na sukces całej firmy. Udział w spotkaniu jest darmowy.

Spotkania warsztatowe przy kawie organizowane przez agencję Procontent na stałe zdążyły zagościć w kalendarzach specjalistów zainteresowanych public relations i marketingiem. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 7 marca (czwartek) w Warszawie w Galerii Apteka Sztuki, w godzinach 9:00-11:30. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak prowadzić efektywne działania w obszarze komunikacji wewnętrznej, poznają najnowsze narzędzia i trendy w tej dziedzinie. Gośćmi specjalnymi marcowych PR-ranków będą eksperci mBanku i Sanofi.

Wydarzenie skierowane jest do menedżerów oraz specjalistów odpowiedzialnych za komunikację, PR i zarządzanie marką, a także właścicieli firm poszukujących nowych sposobów budowania relacji z pracownikami. Po wystąpieniach prelegentów zaplanowano sesję networkingową. To idealna szansa na wymianę branżowych doświadczeń.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny https://prranki.procontent.pl.