Pracownicy agencji Happen House w akcji

8 marca 2018
0
1807

Pracownicy pracownicy agencji Happen House mają własny pomysł na Dzień Kobiet.

Męska część agencji reklamowej Happen House postanowiła uświetnić 8 marca akcją,
która odświeża podejście do Dnia Kobiet. Cel przedsięwzięcia jest prosty: zachęcić wszystkich do otwartego i stałego wyrażania tego, co naprawdę cenimy w kobietach, które kochamy. Akcja ruszyła pod adresem www.zawsze8marca.pl. Na stronie można obejrzeć serię zdjęć poświęconych kobietom. Fotografie to… męskie portrety – każdy z hasłem wyrażającym, co portretowany podziwia w kobiecości swojej partnerki i czego chciałby się od niej nauczyć.

Zdjęcia naszych mężczyzn to tak naprawdę tylko zaproszenie. Zachęta dla wszystkich do głębszego zastanowienia się nad tym, co cenimy w kobiecości – wyjaśnia Katarzyna Pejska, dyrektor zarządzająca Happen House. – Mówiąc o wszystkich, mamy na myśli każdą formę relacji, w której przyjaciółka, chłopak, dziewczyna albo córka może pokazać, jak bardzo ważna jest dla niej wybrana bliska kobieta. Mamy nadzieję, że poprzez inicjatywę
skłaniającą do refleksji nad kobiecością, przyczynimy się choć trochę do lepszego zrozumienia, dlaczego warto domagać się sprawiedliwego traktowania kobiet i zwiększenia ich roli w życiu społecznym
.

W ramach akcji każdy może stworzyć swoją kartkę z hasłem skierowanym do bliskiej kobiety. Z taką kartką wystarczy sobie zrobić selfie i wrzucić je na Instagram z tagiem #zawsze8marca. W ten sposób wszyscy mogą przyczynić się do tego, że siła i piękno kobiecości przemówi pełnym głosem.

 

Przy okazji odwiedzając stronę można się dowiedzieć, dla kogo agencja pracuje. Bo Panów z agencji Happen House zainspirowała marka Always. A manifest tej akcji to: Jesteście dla nas całym światem. Bo nie ma świata bez was. Doceniamy to i chcemy to okazać. W Dniu Kobiet, zawsze!!