Stowarzyszenie Architektów Wnętrz wśród klientów OKK! PR

29 maja 2019
0
940

W marcu 2019 roku OKK! rozpoczęło współpracę ze Stowarzyszeniem Architektów Wnętrz. Agencja zajmuje się promocją SAW, w tym działaniami związanymi z organizacją konkursu Wnętrze Roku 2019 oraz prowadzeniem biura prasowego. OKK! wybrano w wyniku rekomendacji. Umowę podpisano na czas nieokreślony. Po stronie OKK! osobą odpowiedzialną za działania dla klienta jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji.

Stowarzyszenie Architektów Wnętrz zrzesza aktywnie działających polskich architektów wnętrz z wieloletnim doświadczeniem, posiadających własne pracownie i cieszących się największą renomą na rynku. Głównym celem, jaki stawia sobie Stowarzyszenie jest zbudowanie nowego sposobu myślenia o bardzo ważnej, trudnej i przede wszystkim odpowiedzialnej profesji architekta wnętrz. Zawodu, który wymaga określonej ścieżki edukacyjnej, doświadczenia i podejmowania wielu trudnych wyzwań.

Do stowarzyszenia należą ukształtowane osobowości świata architektury wnętrz. Są to architekci pracujący na co dzień z wymagającymi Klientami klasy premium, ludzie, którym od wielu lat ufają Inwestorzy oczekujący najwyższej jakości, kreatywności i wiedzy a przede wszystkim pasji. To pracownie z określonym portfolio, znane marki oraz najbardziej opiniotwórcze nazwiska w środowisku.