Stowarzyszenie Women In Real Estate in Poland z agencją Mariel & Haan Communications

28 sierpnia 2018
0
840

Sierpień tego roku zaowocował nawiązaniem współpracy między stowarzyszeniem skupiającym kobiety działające w sektorze nieruchomości z agencją, wyspecjalizowaną właśnie w tym obszarze – Mariel & Haan Communications.

Współpraca między Women In Real Estate in Poland, a Mariel & Haan Communications będzie polegać przede wszystkim na doradztwie z zakresu komunikacji medialnej oraz wzmacniania wizerunku organizacji. Pierwszym zadaniem agencji będzie nadzór nad powstaniem nowej, przejrzystej i funkcjonalnej strony internetowej, która ułatwi kolejnym kobietom z sektora dołączenie do WIREP i skorzystanie z wielu korzyści, jakie niesie ze sobą członkostwo.

Wsparcie działalności niekomercyjnej

Stowarzyszenie Women In Real Estate in Poland skupia wokół siebie aktualnie kilkadziesiąt reprezentujących sektor nieruchomości kobiet, które mają okazje uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenie, budować wzajemne relacje, uczyć się od siebie, jak również rozwijać wszelkiego rodzaju umiejętności profesjonalne, także te miękkie. „Współpraca z tak wyjątkowym stowarzyszeniem branżowym – i to z branży, z którą jestem najmocniej związana – jest dla nas wielką wartością. Nie bez znaczenia jest fakt, że swojego pierwszego klienta – dewelopera i zarządcę nieruchomości Adgar Poland, agencja poznała w Brain Embassy właśnie podczas jednych z warsztatów organizowanych przez WIREP. Cieszę się, że będziemy mogli się teraz odwdzięczyć, oferując naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenia w budowaniu wizerunku organizacji sektora nieruchomości” – mówi Patrycja Rabińska, założycielka i właścicielka agencji Mariel & Haan Communications. Współpraca między organizacjami została podjęta na czas nieokreślony.

Agencja z doświadczeniem w branży

Mimo iż rynek PR jest spory, istnieje niewiele agencji, które specjalizują się w konkretnych sektorach (a szczególnie w sektorze nieruchomości i budownictwa), posiadają zespoły z ogromnym doświadczeniem właśnie w tych branżach. Jedną z niewielu takich agencji jest właśnie Mariel & Haan Communications, której założycielka od siedemnastu lat związana jest z hotelarstwem, nieruchomościami i budownictwem. „Jestem przekonana, że stowarzyszenie Women In Real Estate in Poland, choć już teraz może pochwalić się doświadczeniem w tworzeniu świetnej społeczności, wszystko, co najlepsze ma jeszcze przed sobą. Wraz z zespołem Mariel & Haan Communications, składającym się się z niezwykle profesjonalnych i konkretnych osób, które doskonale rozumieją nasze potrzeby, będziemy mogły dalej rozwijać wiodące stowarzyszenie kobiet skupionych wokół sektora nieruchomości i wydobywać jego potencjał” – mówi Magdalena Gutowska, Prezes Zarządu WIREP. Nadchodzące tygodnie poświęcone będą szczególnie zbudowaniu nowej strony internetowej i poprawie kanałów komunikacji z członkiniami stowarzyszenia, jak i paniami, które chciałyby do niego dołączyć. Jednocześnie agencja rozpocznie działania wspierające w zakresie komunikacji związanej z wydarzeniami organizowanymi przez Women in Real Estate in Poland.