Triple PR dla marki Lubiana

22 kwietnia 2019
0
1089

W lutym 2019 roku agencja Triple PR rozpoczęła współpracę z największym w Polsce i jednym z największych w Europie producentów porcelany stołowej, marką Lubiana S.A. Dzięki podpisaniu nowego kontraktu, Triple PR ma pod swoją PR-ową opieką całą Polską Grupę Porcelanową, w której skład wchodzą marki Ćmielów, Lubiana, Chodzież i Ćmielów Design Studio.

Triple PR zajmie się kompleksowym poprowadzeniem media relations oraz doradztwem wizerunkowym dla wszystkich czterech marek, w tym nowego Klienta – Lubiana S.A. Do zadań agencji Triple PR należy przygotowywanie i realizacja kompleksowej strategii public relations skorelowanej z działaniami marketingowymi Polskiej Grupy Porcelanowej. Projekt ze strony Triple PR poprowadzą Magdalena Dymek oraz Paula Bielska.

Lubiana S.A. to największy w Polsce i jeden z największych w Europie producentów porcelany stołowej, oferujący zastawę na najwyższym, światowym poziomie. W tym roku, marka, świętować będzie swoje 50-lecie istnienia na rynku. Agencja Triple PR jest obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji długofalowych strategii public relations, działaniach z zakresu media relations oraz content marketingu.