Victoria Cymes dzieli się przepisami

28 lutego 2018
0
1241

Victoria Cymes znalazła sposób na współpracę z blogerami i znanymi twarzami. 

W ramach zorganizowanego przez producenta jednodniowych soków Victoria Cymes spotkania zaproszono do współpracy Sandrę Kotowicz, finalistkę piątej edycji programu Top Chef, która przeprowadziła pokaz kulinarny.

W spotkaniu udział wzięli znani blogerzy kulinarni, przedstawiciele mediów oraz Weronika Książkiewicz – ambasadorka marki. Wszyscy w jednym miejscu.

Jako firma produkująca świeże jednodniowe soki chcieliśmy podzielić się naszą wiedzą
i pokazać konsumentom, jak produkty z upraw ekologicznych, wytwarzane tradycyjnymi metodami, mogą urozmaicić nasz jadłospis
– mówi Lech Krukowski, prezes firmy Victoria Cymes. – Te kilka godzin wspólnego gotowania z pewnością pogłębiło wiedzę i pokazało, dlaczego warto wybierać naturalne produkty ze sprawdzonych źródeł i od rzetelnych producentów – dodaje.

Firma szuka przepisu na skuteczną komunikację. Event w ekologicznym stylu pomoże jej budować spójny wizerunek.  Z informacji firmy można się dowiedzieć Sandra Kotowicz specjalnie na warsztaty dla firmy Victoria Cymes ułożyła przepisy na wyjątkowe dania, oparte na ekologicznych składnikach.