Kontakt

Współpraca

Napisz do nas na adres kontakt@epr.pl.

O nas

Jest nas dwoje. Paweł i Patrycja. To nasz pierwszy testowy serwis. Publikujemy tu tylko i wyłącznie swoje przemyślenia i dopracowujemy to co w przyszłości chcemy robić na pełną skalę. Sprawdź mapę naszej strony gdzie znajdziesz wszystkie artykuły.

Ważne

Wszelkie informacje o towarach, produktach i usługach podane na stronie internetowej Portalu internetowego, nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny. Dostawca usług nie jest sprzedawcą, a Portal nie jest prowadzony w celu pośredniczeniu w sprzedaży pomiędzy producentami i/lub usługodawcami, a Klientami. Decyzje zakupowe Klientów powinny być podejmowane wyłącznie w oparciu o informacje dostępne na serwisach producentów i/lub usługodawców, a Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności za dezaktualizację treści dostarczone przez producentów i/lub usługodawców.

Klauzula Dotycząca Afiliacji

W serwisie epr.pl korzystamy z wielu programów partnerskich, które wykorzystujemy do publikacji linków afiliacyjnych, reklam oraz banerów reklamowych. Dodajmy do tego też fakt, że korzystamy z różnego rodzaju serwisów czy portali takich jak https://icons8.com.

Strona www pod adresem epr.pl, na której jesteś to stron testowa. Wszelkie treści zawarte na tej stronie nie są ani ofertą ani zachętą do podjęcia jakichkolwiek działań. Ponad to treści tu zwarte nie są poradą inwestycyjną, zakupową, zdrowotną, medyczną, prawną ani żadną inną i nie stanowią zachęty do kupna jakichkolwiek usług czy produktów. Wszelkie działania jakie podejmujesz podejmujesz w oparciu o swoje własne przekonania oraz wiedzę. Treści zawarte na stronie epr.pl stanowią tylko i wyłącznie nasze indywidualne przemyślenia.

Przeczytaj też politykę prywatności.