O nas

Kim jesteśmy?

Portalem Epr.pl zarządza Fundacja On/Off, której współpracownicy, sympatycy i wszyscy, którzy nam pomagają związani są z szeroką pojętą komunikacją oraz sektorem kreatywnym. Gdy przejmowaliśmy ten jeden z najstarszych portali uznaliśmy, że dużo uwagi będziemy poświęcać kampaniom społecznym, odpowiedzialnemu i zaangażowanemu biznesowi, a także szczerym i wiarygodnym intencjom ludzi, którzy zajmują nasz czas.

Przecież każda informacja jest najważniejsza i każdy „będzie wdzięczny za wsparcie”, „zadowolony z publikacji” czy „szczerze zobowiązany”. Oprócz tego wszystkie informacje, które otrzymujemy są „godne uwagi” naszej i oczywiście Waszej, Czytelnicy, „na pewno wzbudzą zainteresowanie”, „przykują uwagę”, a co więcej „wywołają dyskusję”.

Komunikacja jest ważna. Jednak nie cenimy tej aroganckiej i nachalnej, uporczywych telefonów i trzech emaili (lub więcej) przesyłanych na jeden adres.

Jesteśmy zespołem, który lubi PR.

Geneza

Gdy powołaliśmy Fundację prowadziliśmy już bodajże pierwszy w Polsce portal z ofertami pracy dla osób z niepełnosprawnością, czyli www.diru.pl. Naszą uwagę przyciągnął news, że portal Epr.pl ma zniknąć, uznaliśmy, że skoro tutaj tak wiele dowiedzieliśmy się o komunikacji, to będziemy go dalej prowadzić.

Współpraca

Kogo zapraszamy do współpracy?

Każdego kto ma chęci, wiedzę, pomysły i wyobraźnię. Kto chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, skomentować ważne sprawy lub zwrócić uwagę na złe i dobre praktyki. Liczy się to, co macie do powiedzenia.

Okno na świat można zasłonić gazetą”  – tak powiedział Stanisław Jerzy Lec, jak sądzicie w jakim kontekście?

Wiemy jak ważna jest inicjatywa, porozumienie i przekazywanie rzetelnych oraz przydatnych informacji, dlatego publikujemy starannie wybrane materiały, informacje o wydarzeniach, których Epr.pl jest patronem medialnym.

Współpracujemy również z wydawnictwami. Zachęcamy do czytania dobrych publikacji, które pomogą nam świeżo spojrzeć na zawodowe wyzwania.

Jeżeli przesyłasz nam tekst ekspercki/artykuł zaznacz w temacie emaila – WSPÓŁPRACA REDAKCYJNA.

Jeżeli chcesz wysłać do nas swoją komunikat prasowy pamiętaj, że zrezygnowaliśmy z bezpłatnych publikacji materiałów prasowych. Zapoznaj się wcześniej z ofertą naszego portalu https://www.epr.pl/kontakt/#reklama. Środki, które wpłacicie na konto Fundacji On/Off zostają w całości wykorzystane na jej działania statutowe.

Z życia wzięte, czyli o warunkach współpracy:

Otrzymujemy rozmaite, a nawet więcej, bo i czasem oryginalne treści. Jeżeli chcesz nam powiedzieć o nowych czekoladkach na półkach sklepowych i ich wspaniałym smaku, który przeniesienie nas do krainy słodkości – daj nam skosztować.

Bez względu na rodzaj mediów wszyscy otrzymujemy tę samą wiadomość. Pytanie po co?

Chwalcie się zespołem, który pracował nad projektem, piszcie skąd pomysł na wybór działań. Dlaczego tak często jesteście dumni wyłącznie z marki Klienta? Interesują nas również małe przedsięwzięcia, które mimo wszystko wymagają ciężkiej pracy, działań dla mniejszych firm, które nie pozwolą sobie na duże budżety. I co ważne interesujecie nas Wy!

Pamiętaj, że wysyłając nam tekst nie zapomnij o mediach (zdjęcia, filmy, prezentacje), które chcesz umieścić w tekście (pamiętaj o prawach autorskich!). Pozostaw nam kontakt do siebie oraz autora notki.

Reklama w serwisie epr.pl

Poniżej prezentujemy możliwości i typy reklam, jakie oferujemy Tobie, Twojej firmie i produktom i usługom, które promujesz.

1. Artykuł sponsorowany

Oferta portalu

Warunki publikacji artykułu sponsorowanego

2. Publikacja notatek prasowych

Oferta portalu – notatki prasowe

Warunki publikacji notatek prasowych

3. Post na naszych profilach społecznościowych na Facebooku i na Twitterze

Oferta portalu – posty

Warunku publikacji postów

4. Baner reklamowy w panelu bocznym (sidebar). Rozmiar 336 x 280.

 

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem

E-mail: kontakt@www.epr.pl

Pozdrawiamy i nie możemy się doczekać na kontakt z Tobą.

Ekipa epr.pl:
Ania, Lucyna, Daria, Ewelina, Agata, Bartek!

PS. Szczególne podziękowania kierujemy do zespołu firstline.pl, który postawił nasz serwis na nogi po jego reaktywacji dokładając do tego kilka istotnych elementów związanych z widocznością naszego serwisu w sieci.