Fotel biurowy do 200 kg

Fotel biurowy do 200 kg to idealny gadżet dla osób, które mają nieco większą wagę, niż przeciętnie. Jest to siedzisko do pracy z komputerem lub gdy spędzamy czas wolny przy komputerze. Jednak nasza masa ciała jest większa i boimy się innych siedzisk, aby nie spaść z nich. Te modele oferują nam bardzo dobrą jakość. Są masywniejsze, większe, a także cięższe. Świetnie sprawdzą się u osób z nadwagą i otyłością. Możemy tu być pewni, że nas utrzymają, a przy tym będą też wygodne. Liczy się stabilny dodatek do burka, który zapewni nam bezpieczeństwo. Dzięki temu także takie osoby mogą spędzić trochę czasu przed komputerem czy mieć taką pracę związaną z pracą przy biurku.

Zatem jaki fotel biurowy do 200 kg wybrać? Na co zwrócić uwagę? Czym się wyróżnia? Wiele pytań bez odpowiedzi? Znajdziecie je u nas, w najnowszym artykule! Wiele porad, ciekawostek, odpowiedzi na pytania i propozycje. Tak wiele w jednym miejscu dla Was. Zapraszamy do lektury już teraz! Chętnych też zapraszamy do zapoznania się z rankingiem najlepszych oraz pozostawieniem opinii w postaci komentarzy!

Fotel biurowy do 200 kg Ranking
Jaki Fotel biurowy do 200 kg?
Ranking TOP 10 najlepszych >>>

Jaki fotel biurowy do 200 kg wybrać i kupić?

Dobry fotel biurowy do 200 kg powinien cechować się jakością. Ale każdy model jest nieco inny. Dlatego warto zastanowić się, dokładnie na czym nam zależy. Warto więc przyjrzeć się podczas zakupów temu, co ważne. A są to chociażby takie elementy, jak:

  1. materiał,
  2. stabilność,
  3. podłokietniki.
Fotel biurowy do 200 kg
Fotel biurowy do 200 kg / Ranking, opinie, cena

Materiał fotela biurowego do 200 kg

Na samym początku, kiedy wybieramy fotel biurowy do 200 kg, musimy spojrzeć, jaki materiał nam oferuje. Bowiem są one dostępne w dwóch wariantach i to nasza indywidualna kwestia, który materiał będzie dla nas lepszy, wygodniejszy. Ogółem zwróćmy uwagę na jakość materiału, jakość zszycia i szwów czy plamo odporność. Sprawdźmy więc najczęściej wybierane materiały.

Jednym z nich jest fotel biurowy do 200 kg skórzany. Te modele charakteryzują się tym, że są wykonane ze sztucznej lub eko skóry. Są bardzo komfortowe, szczególnie zimą. Bowiem latem niestety, gdy nasza skóra się poci, to „przyklejamy” się wtedy do krzesła i nie jest to zbyt miłe uczucie. Bowiem skóra przy tym się nagrzewa i jest nam na niej bardzo gorąco. Jednak warto także wspomnieć, że jest to bardzo plamoodporny materiał i łatwo go utrzymać w czystości. A do tego sam w sobie prezentuje się bardzo elegancko.

Zobacz: Klimatyzator do biura

Drugim rodzajem jest fotel biurowy do 200 kg materiałowy. Tu mamy wykonanie ze zwykłego materiału, często wraz z dodatkiem elementów przewiewnej siateczki. Te modele zatem sprawdzą się i zimą i latem. Ten materiał bardzo przepuszcza powietrze, przez co nie pocimy się tak, a sam materiał też się nie nagrzewa tak bardzo. Nie „przyklejamy” się do niego. Jednak musimy uważać, gdyż trudno utrzymać go w czystości. Plamy trudniej schodzą. Często mamy także piankowe wypełnienie lub gąbeczkowe, zamiast siateczki. Jest bardzo wygodne.

Stabilność fotela biurowego do 200 kg

Dobry fotel biurowy do 200 kg to przede wszystkim fotel, który oferuje nam stabilność podczas siedzenia przy biurku. Bowiem utrzymanie człowieka do 200 kg to wyzwanie, które te krzesła powinny spełniać. Ważny jest więc rozstaw kół, co wpływa na ogólną jakość użytkowania. Choć zwykle są one plastikowe, często mają metalowe bądź aluminiowe elementy dla lepszego wzmocnienia. Oczywiście w przypadku plastiku jest on twardy, na miękkie podłogi.

Jaki fotel biurowy do 200 kg
Jaki fotel biurowy do 200 kg wybrać? – cena, opinie i ranking

Poza kołami na stabilność fotela biurowego do 200 kg wpływają takie czynniki jak rzecz, która przytrzymuje krzesło razem z kołami, czyli pięcioramienny krzyżak. Ten element zwykle jest aluminiowy lub metalowy. Podtrzymuje on nasze siedzenie z kołami, ale też z oparciem, tworząc całość. Szczególnie ma nam dać stabilność podczas opierania się. Ważne jest także, aby połączony z nom „mechanizm bujania” można było w dowolnej chwili zablokować dla naszej wygody.

Co do „mechanizmu bujania” to ważna jest regulowana siła oporu tzw. siła bujania. Zwykle pod siedzeniem czy czasem też z tyłu fotela mamy mamy dużą śrubę, która za to odpowiada i którą możemy regulować według potrzeb.

Podłokietniki w fotelu biurowym do 200 kg

Każdy fotel biurowy do 200 kg wyposażony jest również w podłokietniki, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, że są ważne. One także wpływają a wygodę użytkowania. Bowiem często podczas krótkiej przerwy czy odpoczynku, wygodnie jest położyć ręce na podłokietniki, zamiast by zwisały w powietrzu. Dzięki temu możemy także zachować poprawną postawę ciała. Tym samym pozwalają nam zachować odpowiedni środek ciężkości ciała. Są dodatkiem, dzięki któremu łatwiej nam wstać z krzesła. Zwykle dołączone są do zestawu przez producenta.

Polecamy: Wentylator do biura

Najlepszy fotel biurowy do 200 kg

Najlepszy fotel biurowy do 200 kg to ten, który pozwala nam cieszyć się swoja jakością. Oferuje nam solidne utrzymacie osób o większej masie ciała. Szczególnie u osób otyłych i z nadwagą. Daje nam poczucie komfortu oraz stabilności. Jest nieco większych parametrów. Ale także może posiadać dodatki, które nam się szczególnie przydadzą. Zwróćmy uwagę na materiał wykonania, bowiem dla każdego może być on nieco inny wygodniejszy.

Gdzie kupić fotel biurowy do 200 kg?

Dobry fotel biurowy do 200 kg kupimy nie tylko w internecie, choć rzeczywiście tu mamy największy wybór. Warto jednak zajrzeć do sklepów stacjonarnych. A są nimi chociażby sklepy meblowe, z akcesoriami biurowymi, oraz różnego rodzaju duże markety. Możemy udać się tam i osobiście sprawdzić dostępne modele, zobaczyć jakie są, usiąść na nich, dotknąć. A nawet skorzystać z porad doradców klienta.

Do chętnie wybieranych producentów zaliczamy przede wszystkim: Huzaro, Hamilton, Desmond, Billum, Fury, Nexus oraz inni.

Najlepszy fotel biurowy do 200 kg
Najlepszy fotel biurowy do 200 kg

Cena fotela biurowego do 200 kg

Ile kosztuje fotel biurowy do 200 kg? Dobry fotel niestety nie jest tani. Jednak nie musimy od ranu kupować nie wiadomo jak drogich. Bowiem wszystko zależy od naszych preferencji. A cena zależna jest od rodzaju materiału, parametrów, dodatków czy jakości, jaką oferuje producent. Najtańsze mogą kosztować nawet 400 zł, co jest bardzo mało. Z kolei te solidne, większe, itp kosztują więcej, bo nawet 1500 zł.

A może: Fotel biurowy do 150 kg ?

Fotel biurowy do 200 kg – opinie

Czy Wy macie dla siebie już upatrzony jakiś fotel biurowy do 200 kg? Jaki on jest? Dlaczego w ogóle interesuje Was taki gadżet? Czym się wyróżnia? Jakie ma cechy charakterystyczne? Czy jego parametry są dla Was ważne? Sprawdza się? Który model polecicie innym czytelnikom? A może jakiś nie jest godny polecenia? W jakiej cenie warto szukać? Czy cena właśnie ma znaczenie? Z jakiego materiału jest wygodniejsze? Bardzo ciekawi nas Wasza opinia w tej sprawie, wiec czekamy na nie w sekcji komentarzy! Zapraszamy!

Fotel biurowy do 200 kg / Ranking najlepszych

Choć przed Wami trudny wybór, bo osoby o większej masie ciała zwykle bardziej muszą zwracać uwagę na to, co kupują. Lecz wybór jest duży. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ale jeśli szukacie pomocy i przede wszystkim sprawdzonych modeli, to znajdziecie je tutaj, w naszym rankingu najlepszych foteli biurowych do 200 kg. Koniecznie zobaczcie sami, co warto kupić!

Dodaj opinie lub recenzję