Klimatyzator do biura

Klimatyzator do biura to niezwykle przydatny gadżet w każdej pracy, zwłaszcza wtedy, gdy przychodzi upalne lato. Bowiem wtedy czeka nas wiele ciepłych dni, często w zamknięciu, po 8 godzin w pracy a za oknem pada wiele promieni słońca. Robi się duszno, a nawet gdy otworzymy okna, powietrze jest bardzo gorące. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest coś, co pomoże nam schłodzić powietrze. A też nie zajmuje wiele miejsca. Idealnie sprawdzi się w niedużych biurach, gdzie zwykle nie ma miejsca lub możliwości na zamontowanie. Jest to dobre i nie drogie rozwiązanie, aby przetrwać falę upałów w pracy.

Ale zastanówmy się najpierw, jaki klimatyzator do biura chcemy zakupić? Jaki byłby dla nas odpowiedni? To niewielki gadżet jednak warto sprawdzić jego cechy, parametry oraz funkcje, aby go jak najlepiej dopasować. U nas znajdziecie odpowiedzi na nurtujące pytania. A także polecany propozycje w rankingu najlepszych. A w sekcji komentarzy czekamy na Wasze opinie.

Klimatyzator do biura Ranking
Jaki Klimatyzator do biura?
Ranking TOP 10 najlepszych >>>

Już teraz nie traćmy czasu! Zapraszamy do lektury!

Jaki klimatyzator do biura wybrać i kupić?

Odpowiedni klimatyzator przenośny do biura zastąpi nam zamontowaną na ścianie klimatyzację. Jest to podręczna wersja sprzętu, który chłodzi dla nas powietrze. Warto więc zastanowić się, czego my potrzebujemy, co byłoby odpowiednie dla nas. A podczas poszukiwań najlepszego sprzętu, warto zwrócić uwagę na jego dość istotne elementy, taki jak np.:

  1. moc,
  2. funkcje,
  3. poziom hałasu,
  4. energooszczędność.
Klimatyzator do biura
Klimatyzator do biura / Ranking, cena, opinie

Moc klimatyzatora do biura

Na początku bardzo ważnym elementem jest moc klimatyzatora do biura. Bowiem od niego zależy jakość chłodzenia. To jak długo będzie chłodzić i z jakim nawiewem. Oczywiście zależy to od modelu, na jaki się zdecydujemy i co ważne, od jego ceny. W najdroższych modelach może wystąpić moc do nawet 3500 W.

Co ciekawe większość modeli oferuje nam możliwość zmiany poziomu mocy. A to wszystko dzięki temu, że mamy daną liczbę poziomów mocy. Co pozwala nam jak najlepiej dopasować działanie urządzenia do aktualnych potrzeb i warunków atmosferycznych. Dzięki takim regulacją na pewno przetrwamy upalne lato, jak i to chłodniejsze dni.

Sprawdź: Fotel biurowy do 150 kg

Funkcje klimatyzatora do biura

A jakie funkcje oferuje nam klimatyzator do biura? Przede wszystkim powinien być prosty w obsłudze. Z myślą o wygodnym sterowaniu, wielu producentów zaprojektowało wygodny panel sterowania, zwykle dotykowy w nowszych wersjach. Wyświetlacz jest LED, przyciski są bardzo czytelne. A do tego do zestawu mamy dołączony pilot, który umożliwia nam zmianę ustawień klimatyzatora, nawet bez potrzeby podchodzenia do niego. A zmienić możemy takie funkcje jak poziom mocy, czy też prędkość nawiewu.

Na każdym wyświetlaczu znajdziemy też timer, dzięki czemu możemy ustawić urządzenie tylko na jakiś czas, po nim wyłączy się on automatycznie. Dzięki temu zaplanujemy sobie dany czas, jaki ma się chłodzić, a następnie nie musimy podchodzić nawet do urządzenia. Wyłączy się ono automatycznie a na wyświetlaczu mamy też dokładnie podane na ile włączyliśmy i ile zostało do końca.

Inne funkcje, jakie jeszcze posiada klimatyzator do biura to chociażby osuszanie powietrza, tryb auto, mamy możliwość zaprogramowania chłodzenia a dną godzinę czy też tryb nocny. Choć oczywiście jest to bardzo indywidualna kwestia, związana z ceną produktu. I nie każda funkcja może występować w każdym modelu lub też mogą być nieco inne nazwy danej funkcji.

Jaki klimatyzator do biura
Jaki klimatyzator do biura – opinie, ranking, cena

Poziom hałasu klimatyzatora do biura

Co ważne, to aby sprawdzić przed zakupem poziom hałasu, jaki generuje klimatyzator do biura. Bowiem będąc w pracy, nie raz potrzebujemy spokoju. Aby skupić się na wykonywanych czynnościach i zrobić to dobrze. Każde buczenie i trzeszczenie może kosztować nas błędem. Co z pewnością nie spodoba się szefostwu. Dlatego optymalny poziom hałasu, jaki może generować takie urządzenie jest między 50 a 70 decybeli.

Energooszczędność klimatyzatora do biura

Energooszczędność klimatyzatora do biura to cecha, której nie możemy pominąć. Bowiem dba to o równowagę między prawidłowym działaniem urządzenia, ale też czuwa nad jego oszczędnym pobieraniem prądu. Przede wszystkim powinien ten gadżet skutecznie chłodzić powietrze jednocześnie zużywać minimum energii co jest bardzo ekologiczne i ekonomiczne dla naszego portfela. Oczywiście w pełni to oferują nam modele klasy energetycznej A, choć możemy się także zdecydować na klasę B. Poniżej już nie polecamy, gdyż rachunki mogą być nieco wyższe.

Jakie korzyści daje nam klimatyzator do biura?

Dobry klimatyzator do biura to niezwykle przydatny gadżet. Bowiem posiada różnego rodzaju funkcje, które ułatwiają nam utrzymać chłodne powietrze w pomieszczeniu biurowym. Dzięki temu możemy skupić się na swoich obowiązkach, na pracy, którą mamy do wykonania. Posiada szereg przydatnych funkcji oraz dodatków, które pozwalają nam z łatwością go używać. Warto zaopatrzyć się w niego w biurze, które jest szczególnie narażone na promieniowanie słoneczne, które ma duże okna i w którym pracuje duża liczba pracowników.

Zobacz też: Wentylator do biura

Najlepszy klimatyzator do biura

Najlepszy klimatyzator do biura to ten, który cechuje się odpowiednimi parametrami, a także funkcjami. Jest dopasowany do wnętrza pomieszczenia, nie zabierając zbędnie miejsca. Do tego też wyróżnia się dobrą jakością, mocą czy dodatkami. Sprawdzi się w niewielkim biurze podczas letnich upałów. Da nam ukojenie i nie będzie psuł się często. Szukajmy gadżetów bezawaryjnych, aby nie dostać rano niespodzianki po przyjściu do pracy.

Gdzie kupić klimatyzator do biura?

Dobry klimatyzator do biura kupimy przede wszystkim internetowo. Ale możemy również udać się do sklepu stacjonarnego, gdzie czekają na nas różne modele, a także pomoc doradcy klienta. Czy to z nim czy samemu możemy porównać dostępne modele, sprawdzić je na żywo a czasem nawet przetestować. Są to sklepy z elektroniką oraz markety.

Do znanych producentów zaliczamy: Elektrolux, Tefal, Warmtec, Senco oraz inni.

Najlepszy klimatyzator do biura
Najlepszy klimatyzator do biura

Cena klimatyzatora do biura

Klimatyzator przenośny do biura jest drogi czy tani? Wszystko zależy od modelu, na jaki się zdecydujemy. Bowiem na cenę wypływa jakość, marka, wielkość i funkcje. Zatem przedział jest dość szeroki. Od małych modeli za 500 zł po nawet takie za 2000 zł.

A może: Ekspres do kawy do biura ?

Klimatyzator do biura – opinie

Jaki klimatyzator przenośny do biura warto kupić? To pytanie jest do Was. Co sądzicie w tym temacie? Dlaczego jesteście zainteresowani zakupem? Co Was skłoniło do zakupu? Jakie widzicie zalety stosowania tego produktu? Jaki model szczególnie możecie polecić i dlaczego? W jakiej cenie warto kupić? Czym się wyróżniają? Jakie cechy powinny posiadać dobre klimatyzatory? Koniecznie dajcie nam znać, jakie jest Wasze zdanie. Czekamy na opinie!

Klimatyzator do biura / Ranking najlepszych

Wielu z nas pracuje na pełny etat w danej formie. Często są to prace po 8 czy nawet więcej godzin. Jeśli chodzi o biura często są one nowoczesne, z wielkimi oknami, więc pada wiele promieni słonecznych. Warto więc mieć coś, co latem nas ochłodzi. W naszym najnowszym rankingu najlepszych klimatyzatorów do biura znajdziecie wiele polecanych modeli. Są one sprawdzone, z pełnym opisem oraz dokładną ceną. Zobaczcie sami. Zachęcamy do zakupów już teraz!

6.
Trotec PAC-W 2200 S
Klimatyzator do biura Trotec

Klimatyzator do biura - Jaki wybrać i kupić? Zobacz pozostałe artykuły: Brak tagw dla tego artykuu.

Dodaj opinie lub recenzję