Drukarka do 1000 zł

Drukarka do 1000 zł w domu czy w biurze? To nieduże urządzenie, dlatego będzie z pewnością dobrym rozwiązaniem zarówno dla zapracowanych w biurze, ale też powinno znaleźć się dla niej miejsce w domu. Nie tylko wtedy, gdy studiujesz i potrzebujesz do materiałów na uczelnie. Przydaje się też podczas domowych wydruków, w tym również zdjęć.

Co zatem jest ważne, jeśli chcemy wybrać dobrą drukarkę do 1000 zł? Czy 1000 zł wystarczy na dobrej jakości sprzęt? Gdzie możemy dokonać zakupu? To wszystko znajdziecie w dzisiejszym artykule, a specjalnie dla Was stworzyliśmy też ranking najlepszych. Zajrzyjcie koniecznie!

Drukarka do 1000 zł Ranking
Jaka Drukarka do 1000 zł?
Ranking najlepszych >>>

Jak działa drukarka do 1000 zł?

Dobrą drukarkę do 1000 zł można zdecydowanie nazwać urządzeniem wielofunkcyjnym. Dlaczego? Jak sama nazwa wskazuje drukarka – drukuje. Głównie chodzi oczywiście o różnego rodzaju dokumenty. Ale ten sprzęt jest w stanie wydrukować super jakości zdjęcia. Mamy możliwość kopii tekstu oraz skanu, który będzie następnie dostępny na naszym laptopie. Czy zatem karze urządzenie działa tak samo, z tą samą jakością? Przejdźmy poniżej, do konkretów.

Drukarka do 1000 zł
Drukarka do 1000 zł / Opinie i ranking

Zobacz: Drukarka do 400 zł

Jaką drukarkę do 1000 zł wybrać i kupić?

Drukarka drukarce do 1000 zł nierówna. Co jest zatem ważne, podczas wyboru? Powinniśmy zwrócić uwagę na kilka funkcji i parametrów:

  1. rodzaj druku,
  2. wykorzystywane materiały,
  3. szybkość drukowania,
  4. sterowanie drukarką,
  5. łączność,
  6. obciążenie urządzenia,
  7. cena materiałów eksploatacyjnych.

Rodzaj druku w drukarce do 1000 zł

Drukarka do 1000 zł może być kupiona jako drukarka atramentowa. To urządzenie uniwersalne, które wydrukuje zarówno tekst czarno-biały, kolorowy, a nawet zdjęcia. Jak działają? Wstrzykują w kartkę niewielką ilość atramentu w odpowiednich sekwencjach.

Opcja laserowa jest dużo wydajniejsza, ale też tańsza w eksploatacji. Jeśli nie zależy nam na super dodatkach wybierzmy drukarkę laserową monochroniczną która oferuje wydruki czarno-białe w bardzo szybkim tempie. Idealne dla osób, które chcą drukować tylko dokumenty.

Do wyboru mamy też drukarkę laserową kolorową. Dzięki niej będziemy w stanie wydrukować kolorowy tekst oraz kolorowe zdjęcia.

Materiały używane w drukarce do 1000 zł

Każda drukarka do 1000 zł używa zwykłego, białego papieru A4. Jest on też najtańszy w użytkowaniu – za paczkę 80 g zapłacimy od 10zł do 15zł. Dzięki temu, że możemy drukować dobrej jakości zdjęcia, te urządzenia mają też opcję używania papieru fotograficznego który jest bardziej śliski i grubszy. Zazwyczaj w tej cenie wszystkie modele mają opcję wydruku na niestandardowym nośniku jak na przykład koperty lub inne kartki, niż A4.

Szybkość drukowania w drukarce do 1000 zł

Dobre drukarki do 1000 zł są wyposażone w opcje szybkiego drukowania, przy jednoczesnym zachowaniu świetnej jakości wydruku. To niezwykle ważne, gdy spieszymy się do pracy czy na uczelnie a trzeba coś szybko wydrukować. Takie urządzenia oferują aż 36 kartek na minutę.

Jeśli jednak wolimy wolniejsze drukowanie i jeszcze lepszą jakość możemy sami ustawić prędkość drukowania. Tak ma już wiele nowszych modeli. Wolniejsze drukowanie pozwoli na dokładniejsze pokrycie kartki. To szczególnie przydatna funkcja, gdy chcemy drukować zdjęcia lub inne grafiki. Samodzielne ustawianie szybkością wydruku pozwala swobodnie zmieniać ustawienia akurat pod to, co zaraz będziemy drukować.

Sterowanie drukarką do 1000 zł

Każda drukarka do 1000 zł posiada już dotykowy wyświetlacz. To niezwykle ułatwia codzienne użytkowanie a do tego jest bardzo intuicyjne. Nie marnujemy już tyle czasu na fizyczne klawisze, które trzeba było kilka razy klikać, zanim wybraliśmy odpowiednią opcję. Wiele urządzeń ma też specjalnie stworzoną aplikację na telefon, aby jeszcze szybciej i prościej zmieniać ustawienia bez podchodzenia do drukarki. Wystarczy wyjąć smartfona, włączyć aplikację i gotowe. Niezwykle przydatne prawda?

Jaka drukarka do 1000 zł
Jaka drukarka do 1000 zł – ranking i opinie

Łączność drukarki do 1000 zł

Tradycyjna drukarka do 1000 zł posiada łączenie za pomocą kabla. Jednak coraz więcej modeli w tej cenie jest znacznie nowocześniejsza i jest wyposażona w inne systemy łączności. Bardzo popularne jest łączenie przez Bluetooth. Jest to bezproblemowe i wygodne rozwiązanie. Dzięki temu możemy przesyłać pliki, które chcemy wydrukować z telefonu czy tableta.

Do wyboru mamy też opcję Wi-Fi. To przydatna funkcja, jeśli chcemy korzystać z aplikacji na smartfonie. Jednak jest jeden minut. Warto, aby drukarka do 1000 zł w tym wypadku miało jakieś dodatkowe łączenie, na wypadek braku internetu. Zarówno Bluetooth oraz Wi-Fi pozwala na wygodne użytkowanie urządzenia, bez konieczności podłączenia kabli, które zazwyczaj bardzo przeszkadzają.

Polecamy: Drukarka do 200 zł

Obciążenie drukarki do 1000 zł

Drukarka do 1000 zł to dość spory wydatek, więc zastanówmy się ile dokumentów orientacyjnie zamierzamy drukować w skali miesiąca. Aby potem nie było rozczarowania, że jednak to za mało. Że mamy problemy z wydrukiem i drukarka zbyt często się psuje. Choć myślimy, że drukarki do 1000 zł to całkiem dobra opcja jak na domowe wydruki. Takie urządzenia oferują około 15000 stron na miesiąc. To dużo prawda? Większość modeli posiada pojemnik na 250 arkuszy.

Cena materiałów eksploatacyjnych w drukarce do 1000 zł

Pamiętajmy, aby drukarka do 1000 zł miała jak najmniejsze koszty eksploatacji oraz aby jak najmniej się psuła. Sprawdźmy też tusze i tonery. Czy nasz upatrzony model ma tańsze, ale równie dobre zamienniki? Czy materiały dostępne są nie tylko w internecie, ale też w sklepach stacjonarnych oraz jaka jest ich cena.

Jaka drukarka do 1000 zł jest najlepsza?

Najlepsza drukarka do 1000 zł powinna być dopasowana pod nas i nasze preferencje. Tak na prawdę tylko od nas zależy, co jest ważne, jakie dodatkowe funkcje powinna mieć, itp. Warto więc dokładnie sprawdzić opinie innych użytkowników. Być może właśnie nasz upatrzony model ma jakiś defekt, a może właśnie jest idealny. Koniecznie przeczytajmy, czy upatrzona drukarka do 1000 zł nie posiada zbyt częstych i kosztownych awarii.

Wybierzmy taką, która sprosta naszym oczekiwaniom. 1000 zł to całkiem sporo jak na domową drukarkę, więc powinna ona działać bez zarzutów i mieć przydatne funkcje jak na przykład wydruk dwustronny, cicha praca, czy energooszczędny tryb pracy. To dodatki, na które nie koniecznie zwrócilibyśmy uwagę, a mogą znacznie ułatwić codzienne użytkowanie.

Najlepsza drukarka do 1000 zł
Najlepsza drukarka do 1000 zł

Gdzie kupić dobrą drukarkę do 1000 zł?

Dobre drukarki do 1000 zł znajdziemy z pewnością w dużych marketach oraz w sklepach stacjonarnych z akcesoriami do komputerów i elektroniką. Wiele promocji na te urządzenia możemy też znaleźć w atrakcyjnych cenach w internecie. Do popularnych producentów należą: Epson, HP, Canon Brother, Lexmark i inni.

Sprawdź: Drukarka do 500 zł

Drukarka do 1000 zł – opinie

Co sądzicie na temat drukarki do 1000 zł? Czy jest to urządzenie warte uwagi? Macie na oku konkretne modele? Co jest dla Was ważne, podczas zakupu dobrego sprzętu? Koniecznie podzielcie się z nami opiniami!

Drukarka do 1000 zł / Ranking najlepszych

Gdy szukasz dobrego sprzętu dla siebie, my stworzyliśmy dla Ciebie ranking najlepszych drukarek do 1000 zł. Koniecznie sprawdź, co polecają inni. Tutaj znajdziesz tylko najchętniej wybierane modele.

1.
HP 150nw (4ZB95A)
Drukarka do 1000 zł HP
2.
Epson EcoTank L1250
Drukarka do 1000 zł Epson
5.
Canon LBP631Cw 5159C004AA
Drukarka do 1000 zł Canon
6.
OKI C610dn (01268901)
Drukarka do 1000 zł OKI
9.
Develop Ineo 3300P
Drukarka do 1000 zł Develop

Drukarka do 1000 zł - Jaki wybrać i kupić? Zobacz pozostałe artykuły: Brak tagw dla tego artykuu.

Dodaj opinie lub recenzję