Drukarka do 150 zł

Drukarka do 150 zł to niewielkich rozmiarów gadżet do domu i biura. Choć bardziej wybieramy ją o domu, do drukowania dokumentów w wersji A4 na zwykłym papierze, bez udziwnień. Bo zwykle nic więcej nie jest nam potrzebne. Najczęściej mamy do wydrukowana jakieś dokumenty, pliki, nasze prywatne, które nie muszą być duże i nie wiadomo jakiej jakości. A też nie zawsze chcemy wydawać dużo. Z kolei częste drukowanie np. notatek do szkoły i na uczelnie może okazać się drogie, a nawet nie zawsze mamy w pobliżu punkt ksero. Taki zakup jest po prostu bardzo opłacany i wygodny, bo drukujemy kiedy chcemy, ile chcemy, bez wychodzenia z domu.

Zatem warto przystanąć i zastanowić się, jaka drukarka do 150 zł będzie właśnie do naszego domu najlepsza. Wybór jest dość duży, nawet w niewielkiej cenie. Dlatego zastanówmy się, co dla nas jest ważne i jeśli nadal macie problem, co kupić, zapraszamy do nas! W naszym poniższym artykule czeka na Was wiele porad oraz ciekawych informacji, które pomogą Wam w wyborze. Zapraszamy do lektury już teraz!

Drukarka do 150 zł Ranking
Jaka Drukarka do 150 zł?
Ranking najlepszych >>>

Jaką drukarkę do 150 zł wybrać i kupić?

Warto zadać sobie pytanie, jaka drukarka do 150 zł będzie dla nas tą najlepszą. Bowiem są różni producenci i mimo podobnej ceny, mogą się one nieco różnić. A nie zawsze znamy się na sprzętach by wiedzieć, co wybrać. Dlatego zastanówmy się bardzo dobrze, co byłoby dla nas, czego potrzebujemy. A następnie podczas zakupów koniecznie zwróćmy uwagę na te istotne cechy:

  1. rodzaj,
  2. papier,
  3. łączność,
  4. sterowanie,
  5. szybkość drukowania,
  6. wielofunkcyjność.
Drukarka do 150 zł
Drukarka do 150 zł / Ranking i opinie

Rodzaj drukarki do 150 zł

Oczywiście drukarka do 150 zł to dwa rodzaje do wyboru. I warto jeszcze przed zakupem sprawdzić, który model bardziej nam się przyda. Albo też który ma lepszą jakość czy tańsze wkłady. Zacznijmy od tradycyjnej drukarki, która została stworzona na wzór maszyny do pisania. To drukarka atramentowa i używa się tam atramentu do druku. Świetnie radzi sobie szczególnie z wydrukiem czarno-białym, nawet grafik.

Drugi rodzaj to drukarka do 150 zł laserowa. To jest już nowsza wersja. Wyposażona jest w lasery lub diody LED, które nakładają toner na papier. Sprawdza się przy wydrukach kolorowych oraz czarno-białych.

Przed zakupem koniecznie sprawdźmy, ile kosztują tusze i tonery, czy są one łatwo dostępne oraz czy dostępne są również ich tańsze zamienniki, lecz nadal dobrej jakości.

Polecamy: Drukarka dla domu

Papier w drukarce do 150 zł

Każda drukarka do 150 zł wykorzystuje do wydruku nie tylko atramenty i tusze, ale też papier. To na nim otrzymujemy nasz wydruk. Choć zwykle w droższych modelach mamy duży wybór, to jednak w tej cenie zwykle jest to wydruk tylko na zwykłym papierze w rozmiarze A4 i mniejszym. Zwróćmy uwagę na to, ile kartek w sobie mieści drukarka do 150 zł. Standardowo w pojemniku będzie to do około 50 kartek na raz.

Jest to bardzo popularna forma wydruku, więc raczej nie powinna zaskoczyć nas cena. Jednak i tak w różnych sklepach może to różnie kosztować. W przypadku zakupu opakowania wyjdzie nas to jakieś 10 zł – 25 zł za 80 g kartek. Ale jeśli drukujemy dużo od razu możemy kupić 5×500 kartek za 130 zł.

Łączność w drukarce do 150 zł

Oczywiście drukarka do 150 zł oferuje nam jakąś łączność z komputerem czy laptopem, dzięki czemu możemy śmiało drukować dokumenty bezpośrednio z nich. I choć są też niekiedy wejścia w nich na kartę pamięci czy pendrive, to jednak najpopularniejszą formą jest złącze przewodowe. Czyli za pomocą usb. Z jednej strony kabel jest połączony do drukarki a z drugiej do komputera. Oczywiście drukarka do 150 zł musi być też podłączona do prądu, by działać. W tym wypadku urządzenia muszą więc stać na biurku obok siebie.

Jaka drukarka do 150 zł
Jaka drukarka do 150 zł? – Sprawdź!

Sterowanie drukarki do 150 zł

Jeśli drukarka do 150 zł to tylko możemy liczyć na wyświetlacz wraz z fizycznymi przyciskami. Niestety w tej cenie jeszcze nie ma drukarek z dotykowym ekranem. Zwykle jest to mały wyświetlacz a obok niego i wokół klawisze do sterowania, do zmiany ustawień, np. dzięki nim wybieramy ilość kartek do wydruku, format, czy ma to być drukowanie dwustronne, itp. Choć takie rzeczy można też wybierać w komputerze. Jeśli wydruk jest bezpośrednio z niego.

Szybkość drukowania w drukarce do 150 zł

Dobra drukarka do 150 zł powinna działać szybko, ale nie za szybko, by nie zepsuć nam jakości wydruku. Tu ważne jest, aby sprzęt działał zgodnie z ceną, by dać nam dobrej jakości wydruki. Przy tej cenie, maksimum na jakie możemy liczyć, to nawet do 20 kartek na minutę. Ale oczywiście może to indywidualnie zależeć od producenta oraz do rodzaju zakupionej drukarki.

Wielofunkcyjność drukarki do 150 zł

Na sam koniec warto wspomnieć, że drukarka do 150 zł to nie tylko drukarka, ale po prostu urządzenie wielofunkcyjne. Co to dokładnie oznacza? Jak się objawia? Przede wszystkim jego wielofunkcyjność polega na tym, że często wyposażony jest w skaner, dzięki czemu nie musimy przepisywać różnych dokumentów na komputer. Wystarczy je zeskanować i od razu mamy cały dokument np. na laptopie w formie jpg lub pdf gotowe do wysyłki mailem lub po prostu by mieć je w wersji elektronicznej na swoim komputerze.

Zobacz także: Drukarka dla fotografa
Drugie o czym warto wspomnieć, to drukarka do 150 zł z możliwością kopii. Oznacza to, że sprzęt umożliwia nam wykonanie kopii różnych dokumentów np. gdy potrzebny jest nasz podpis czy poprawka, bez konieczności drukowania ponownie.

Najlepsza drukarka do 150 zł

Najlepsza drukarka do 150 zł to taka, która oferuje nam wiele możliwości, ale przede wszystkim jest to jakość wydruku. Nie jest to wielki sprzęt, z pewnością większość w tej cenie zaoferuje nam wydruk do A4 lub mniejszy. Ale A4 na zwykłym papierze to standard. Do tego warto wybrać pasujący nam rodzaj drukarki, a dokładniej tuszy, jakich używa. Ta najlepsza posiada jakość wydruku, oryginalne tusze i tańsze ich zamienniki łatwo dostępne. Powinna być też łatwa, bardzo intuicyjna w obsłudze.

Najlepsza drukarka do 150 zł
Najlepsza drukarka do 150 zł

Gdzie kupić drukarkę do 150 zł?

Dobra drukarka do 150 zł jest dostępna w wielu sklepach stacjonarnych, chociażby z elektroniką, ale głównie w marketach z akcesoriami RTV czy też dużych dyskontach. Warto udać się osobiście, aby porównać dostępne modele, sprawdzić je, a także skorzystać z porad doradcy. Oczywiście zakupu można też dokonać przez internet.

A może: Drukarka dla architekta ?

Do często wybieranych producentów zaliczamy np.: HP, Canon i inni.

Drukarka do 150 zł – opinie

A co Wy o tym sądzicie? Jaka drukarka do 150 zł jest odpowiednia? Jaki model wybrać? Czy w tej cenie w ogóle opłaca się zakup? Na co szczególnie warto zwrócić uwagę? Który model Wy polecacie i dlaczego? Czym się wyróżnia? Czy posiada jakieś specjale cechy? Co w ogóle daje nam sprzęt w tej cenie? A może Waszym zdaniem nie warto go kupować? Jakie funkcje są więc ważne dla Was? Koniecznie dajcie nam znać! Na Wasze opinie czekamy w sekcji komentarzy!

Drukarka do 150 zł / Ranking najlepszych

Choć dziś mamy bardzo łatwy dostęp do punktów ksero, drukarni, to jednak nadal wielu decyduje się na zakup własnego sprzętu. Wtedy, nie ma co ukrywać, mamy większą niezależność i swobodę wydruku. Dlatego zapraszamy Was do rankingu najlepszych drukarek do 150 zł. W tym zestawieniu znajdziecie wiele polecanych modeli wraz z pełnym opisem i aktualną ceną. Zapraszamy!

1.
Canon Pixma iP7250
Drukarka do 150 zł Canon
2.
Canon LBP613Cdw
Drukarka do 150 zł Canon

Drukarka do 150 zł - Jaki wybrać i kupić? Zobacz pozostałe artykuły: Brak tagw dla tego artykuu.

Dodaj opinie lub recenzję