Niszczarka dokumentów biurowa

Niszczarka dokumentów biurowa to biurowy gadżet, który obecnie występuje niemal w każdym biurze, w każdej firmie. A to dlatego, że ważne jest w tych czasach, by dbać o bezpieczeństwo własnej firmy, a także bezpieczeństwo swoich klientów, pod względem wycieku danych poza mury. Dlatego tak wiele szefów decyduje się na zakup tego gadżetu, który ma pomóc m chronić ważne dokumenty, by nie dostały się w niepowołane ręce. Warto więc zainwestować w coś, co samo niszczy dla nas niechciane już dokumenty. Tak, aby nikt nie był w stanie sprawdzić, co było na nich, by nie można było ich odtworzyć.

Zatem jaka niszczarka dokumentów biurowa będzie najlepsza? Co jest ważne i na co zwrócić uwagę? Co powinniśmy mieć, jakie funkcje są ważne? Macie pytania? U nas znajdziecie odpowiedzi! Serdecznie zapraszamy Was już teraz do naszego poradnika, gdzie znajdziecie wiele ciekawych rozwiązań, wiele przykładów, choćby w rankingu najlepszych. Zobaczcie sami, co warto kupić i dlaczego. Przejdźmy poniżej do lektury! Zapraszamy!

Niszczarka dokumentów biurowa Ranking
Jaka Niszczarka dokumentów biurowa?
Ranking TOP 10 najlepszych >>>

Jaka niszczarka do dokumentów biurowa?

Zastanawiacie się jaka niszczarka dokumentów biurowa była y odpowiednia? Przede wszystkim musi to być coś przydatnego. Dlatego warto wybrać odpowiednie modele, które sprawia, że dokumenty będą niszczone dobrze. Warto wybrać się do sklepu i popatrzeć, co mamy w ofercie. Zwróćmy szczególną uwagę na poniższe elementy:

  1. liczba kartek,
  2. sposób niszczenia,
  3. pojemność kosza,
  4. poziom hałasu,
  5. bezpieczeństwo,
  6. dodatki.
Niszczarka dokumentów biurowa
Niszczarka dokumentów biurowa/ Ranking, opinie, cena

Liczba kartek w niszczarce do dokumentów biurowej

Można by rzec, że niszczarka dokumentów biurowa powinna być niezwykle wydajna. Skoro to urządzenie do biura, domyślić się możemy, że zwykle kartki będą tam często szły w ruch, więc zdecydujemy się na taką, która zapewni nam jakość korzystania z niej. Choćby to, że zaoferuje nam niszczenia aż 10 kartek na raz. Co daje około 70g. Oczywiście mowa tu o tradycyjnych kartkach A4.

Sposób niszczenia w niszczarce do dokumentów biurowej

Niszczarka dokumentów biurowa została specjalnie przystosowana tak, aby zapewnić nam pełnię bezpieczeństwa zniszczenia wszystkich ważnych dokumentów, aby dane nigdzie nie wyciekły. Szczególnie, jeśli chodzi o dane firmowe i ich klientów. Dlatego zwykle dobra niszczarka cechuje się tym, że niszczy papier tnąc go na mikrościnki. Dzięki temu ponowne oczytanie danych jest wręcz nie możliwe. Zwłaszcza, gdy wybierzemy opcje niszczenia 2×12 mm.

Zobacz: Niszczarka do papieru bez kosza

Pojemność kosza niszczarki do dokumentów biurowej

Nie możemy przeoczyć jednej ważnej rzeczy, jaką jest pojemność kosza niszczarki do dokumentów biurowej. To niezwykle ważna cecha, która mówi nam, ile mamy miejsca wolnego na ścinki. Zwykle kosz jest wysuwany i oferuje nam nawet do 20 litrów pojemności! Co oznacza, że mamy ogromną przestrzeń, bardzo dużą pojemność na odpady i nie będzie to wymagało od nas częstego wypróżniania kosza. Nawet może wystarczyć na kilka dni taka pojemność, choć zależy to of tego, ile dziennie ścinamy papieru.

Poziom hałasu niszczarki dokumentów biurowej

Jak każde urządzenie elektryczne, także niszczarka dokumentów biurowa charakteryzuje się tym, że posiada odpowiedni poziom hałasu, inaczej mówiąc głośności. Oczywiście inaczej odczuwamy to będą w cichym domu, a inaczej będąc w biurze, gdzie pracuje wiele osób. Ale też zwykle większe urządzenia wydają po protu inne dźwięki. Warto zainwestować w taki gadżet, który nie przekracza poziomu głośności powyżej 70 dB. To optymalny poziom dla ludzkiego ucha.

Jaka niszczarka dokumentów biurowa
Jaka niszczarka dokumentów biurowa? – Sprawdź!

Bezpieczeństwo a niszczarka dokumentów biurowa

Dobra niszczarka dokumentów biurowa zapewni nam bezpieczeństwo, choćby w postaci blokady. Zapewnia nam to bezpieczną pracę, nie musimy się przy tym obawiać, że niszczarka zostanie uruchomiona przez przypadek, że wciągnie nam palce czy wylecą na nas drobne ścinki prosto do oczu.

Do bezpieczeństwa zalicza się też poziom zabezpieczeń. Chodzi szczególnie o to, co jest rekomendowane do niszczenia dokumentów biurowych. W tym przypadku kierujemy się np. zabezpieczeniami P-5 oraz T-5. Ten poziom odpowiada za niszczenie dokumentów właśnie choćby firmowych, bo tych ściśle tajnych.

Polecamy: Niszczarka do papieru domowa

Dodatki w niszczarce do dokumentów biurowej

Dobra niszczarka dokumentów biurowa może też posiadać różnego rodzaju dodatki, a jednym z nich, bardzo popularnym i przydatnym okazuje się możliwość cofania kartek, gdy te się zatną pomiędzy ostrzami. Co daje nam też poczucie bezpieczeństwa że nie zepsujemy niszczarki, że się nie przegrzeje, gdy kartki źle zaczną się układać w środku podczas niszczenia. Wiele osób to docenia.

Do tego innym przykładem jest automatyczne zatrzymacie pracy przy pełnym koszu. Dzięki czemu mamy pewność, że z kosza zaraz nie wysypią nam się drobne ścinki, gdy my nie zauważymy, że jest on już pełen.

Najlepsza niszczarka dokumentów biurowa

Najlepsza niszczarka dokumentów biurowa to taka, która pozwala nam w pełni wykorzystać swoje cechy. Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na elementy ważne dla nas. Choć każdy liczy na szybkie zniszczenie ważnych dokumentów oraz to, by były niszczone w taki sposób, by nikt ich nie mógł odtworzyć i odczytać danych. W przypadku gadżetów biurowych zawsze też liczy się pojemny, duży kosz na ścinki. No i to, by sprzęt nie zacinał się, gdy będziemy go używać nawet kilka razy dziennie, ścinając dużą liczbę kartek.

Gdzie kupić niszczarkę do dokumentów biurową

Dobra niszczarka dokumentów biurowa dostępna jest w różnych sklepach, czy to oczywiście w internecie, gdzie czeka na nas największy wybór, czy też w innych sklepach stacjonarnych, m. in.: z akcesoriami biurowymi, meblowych czy marketach rtv. Warto am zajrzeć, zobaczyć, jakie dostępne są modele, porównać je, wybrać najlepszy dla siebie także z pomocą doradcy klienta.

Do chętnie wybieranych producentów zaliczamy np.: Fellowers, Rexel, a także inni.

Najlepsza niszczarka dokumentów biurowa
Najlepsza niszczarka dokumentów biu

Cena niszczarki dokumentów biurowej

Ile kosztuje niszczarka dokumentów biurowa? To bardzo dobre pytanie, bowiem występuje wiele różnych modeli. One mogą się bardzo różnić ceną, w zależności od modeli, producenta, poszczególnych funkcji, wielkości, itp. Dlatego musimy przejrzeć różne możliwości, te zaczynające się od niskiej kwoty, około 450 zł, ale też te droższe, około 600 zł do nawet 1300 zł.

A może: Niszczarka do papieru biurowa

Niszczarka dokumentów biurowa – opinie

Teraz mamy pytanie do Was, jak sądzicie, jaka niszczarka dokumentów biurowa byłaby odpowiednia dla Was i dlaczego tak sądzicie? Jaki model najbardziej przypadł Wam do gustu? Czym się wyróżnia? Czym się charakteryzuje? Jakie cechy powinien posiadać? Co dla Was jest w takim urządzeniu najważniejsze? Jaki posiada zalety oraz wady? Koniecznie dajcie nam znać! Czekamy na Wasze opinie w sekcji komentarzy!

Niszczarka dokumentów biurowa / Ranking najlepszych

W dzisiejszych czasach bardzo jest dla nas ważne, by dbać o bezpieczeństwo nie tylko własne, rodziny, ale też o bezpieczeństwo dokumentów, ważnych danych, które mamy na papierze. Dlatego wiele firm kupuje do swoich biur odpowiednie sprzęty, by zapobiec wyciekowi danych. Jeśli nie wiecie co wybrać, zajrzyjcie do rankingu najlepszych niszczarek do dokumentów biurowych. Znajdziecie tu wiele rozwiązań, przykładów, wraz z pełnym opisem i ceną. Zapraszamy!

3.
Fellowes 53C
Niszczarka dokumentów biurowa Fellowes
6.
B2B Partner AT-66C | 4x25 mm
Niszczarka dokumentów biurowa B2B Partner
8.
HSM StoreEx HDS 230 ( 11,5 x 26 mm )
Niszczarka dokumentów biurowa HSM
9.
Opus OS 2210 CD
Niszczarka dokumentów biurowa Opus
10.
Fellowes LX25
Niszczarka dokumentów biurowa Fellowes

Niszczarka dokumentów biurowa - Jaki wybrać i kupić?

Dodaj opinie lub recenzję